Clostilbegyt. Taky vám nasadil dr. bez sledování utz?

lenivekotatko
12. kvě 2021

Ahoj ma taky nekdo takoveho super doktora, ze nasadil clostilbegyt 1-0-1 bez sledovani utz? Je možne ze by mi prisla ovu az 25 dc, i kdyz tvrdil ze mi to me cykly 33 a 37 na stridacku zkrati a budu mit ovu normalne kolem 14 dc... Toho 25 dc silene krece a bolesti,uz jsem chtela jet na pohotovost ale nakonec se to utisilo, ovu test nejtmavsi za cely cyklus....tak ted nevím co se deje,mam silene nafoukle bricho a furt musim na malou ale je moc brzo po ovu na tyhle priznaky,spis si myslim ze mi ten clostik udelal neco spatneho...

klokanka31
12. kvě 2021

@lenivekotatko Jj taky mě u clostíka dr nesledovala ultrazvukem...

lenivekotatko
autor
12. kvě 2021

@klokanka31 Vis kdy byla ovu popripade zadařilo se? A vis proc ti ho dala?

rejzekl
12. kvě 2021

Já se tu s dovolením pripichnu 😅 mě ted taky nesleduje. Jsem 11 DC a čekám,zda ovu přijde. Ovulační testy jsou zatím slabé 🙂 cykly mám od 29-35 dní maximálně 🙂 k tomu PCOS 🙂

klokanka31
12. kvě 2021

@lenivekotatko No já měla ms tak 3-4 do roka, tak mi dala duphaston + clostíka. Nepoznala jsem nikdy kdy byla ovulace, jen jednou jsem se trefila s preventivkou do ovulace, to říkala ať se ještě ten den snažíme, ale i když jsem to brala dlouhodobě, tak se nepovedlo. Nakonec jsem otěhotněla sama bez ms, bez dupíka i clostíka 🙂

lenivekotatko
autor
12. kvě 2021

@rejzekl tak jsem zvedava jak to budes mit😁 normalne nepravidelně jestli chápu?

lenivekotatko
autor
12. kvě 2021

@klokanka31 a jak dlouho jsi clostik brala? Takze taky nevěděla co s tim?😁

klokanka31
12. kvě 2021

@lenivekotatko Už si nepamatuju přesně, ale myslím nějak rok, rok a půl...

klokanka31
12. kvě 2021

@lenivekotatko Možná dva...pak už mi ho nedávala, že už se to nesmí tak dlouhodobě nebo co. A na dupíku jsem byla 4 roky

nikyliz
12. kvě 2021

@lenivekotatko taky ne a hned napoprve zabral

rejzekl
13. kvě 2021

@lenivekotatko menstruaci mám pravidelnou ale občas se mi strane,že se mi 2 dny opozdí 🙂 jednou do roka se mi to protahne ale jinak šlape 🙂 ovulaci nemám právě vůbec. Hormonální profil je naprosto OK jen vaječníky jsou Pco 🙂

asinehri
13. kvě 2021

@lenivekotatko muzes na UZ jako samoplátce, cca 480 kc, a nemusíš mít registraci