Clostilbegyt+Utrogestan+Pregnyl - 3 pokusy se nepovedly

hanpavka
16. led 2015

Ahoj holky, jsem tady poprvé -
o miminko se snažíme rok a 4 měsíce. Nejdříve mi zjistili sníženou štítnou žlázu, beru na to prášky, je v normě - a do toho mi na levém vaječníku nedozrávají vajíčka... pravý je v pořádku, jde to přece i s jedním! Potom léčba Clostilbegytem, na to Utrogestan - pak mi píchli injekci Pregnyl 3000, tenhle měsíc jsem byla na poslední injekci a teď čekám na menstruaci a pak už spermiogram a dokonce mám žádanku do Centra asistované reprodukce do Ostravy ☹ Zajímalo by mě, jestli některá z vás nemá podobné nebo stejné problémy, abychom se mohly navzájem uklidnit. Protože momentálně jsem na tom asi nejhůře za celou tu dlouhou dobu snažení, moje nejlepší kamarádka je už taky těhotná, ke všemu jim to vyšlo na poprvé ... 2 dny v kuse brečím, čím více si to zakazuju, tím je to horší ☹

ssarula
19. led 2015

Ahoj, mi se o miminko snažíme už rok a měsíc. První nám trvalo přes rok a půl, naštěstí se povedlo bez lékařského dohledu. Bohužel druhé se nějak nedaří. Už 4 měsíce beru Clostilbegyt (teď už 3 talblety) a následně Duphaston. Chodím na kontroly, jestli to má nějaký účinek a zatím teda nic moc. Pregnyl mám koupený, ale zatím leží v lednici, protože doposud nebylo žádné vajíčko natolik veliké, aby proběhla ovulace, tudíž nemělo cenu ani dávat Pregnyl. Naprosto přesně vím jak se cítíš. Jsem ve skupince několika holek, co mají stejně jako já zářijové dítě, byla jsem mezi nimi první, kdo psal, že už chce další dítko a ono pořád nic, už tam jsou 3 těhule a jedna už porodila. Strašně jim závidím. Já vím, že na rozdíl od tebe se můžu utěšovat skutečností, že jedno dítko už mám, ale věř mi, že je to útěcha, ale malá, protože člověk si připadá, že je jako ženská na prd. Držím ti pěsti aby se vám brzy zadařilo

verkatomca
2. únor 2015

Až takové zkušenosti jako ty nemám, ale jinak taky nemám vyhlídky zrovna fajn. Brala jsem 10 let antikoncepci a minulý rok březnu ji vysadila. Menstruace žádná, tak za doktorem. Ten mi řekl, že mám strašně nízkou děložní sliznici a nedozrávají mí vajíčka - jako tobě..tak nasadil nejdříve Proveru, aby narostla sliznice ( to aby mi mělo do čeho uhnízdit vajíčko kdybych fakt někdy otěhotněla), sliznice se dostala alespoň na inimální hodnoty asi po 3 měsících Provery a nasadil Clostilbegyt na dva cykly..to si ale zase menstruace dělala co chtěla a po dobrání mi řekl, že sice trošku vajíčka povyrosty, ale určitě nejsou ovulační a navíc sliznice zase skoro zmizela..tak zase Provera(za to může i změna hormonů kvůli té mojí antikoncepci, že se to tělo tak zblíznilo) a teď už to vypadalo zase lépe a nasadil zase Clostilbegyt..ale ten jsem ještě nezačala brát, protože mám už 10 dní zpoždění. Těhotenský test negativní a já si připadám jako žena úplně k ničemu..pokud nezapadnu do dvou měsíců, tak mi zkusí průchodnost vaječníků a laparoskopicky mi naruší stěnu vaječníků, aby vajíčka měla větší šanci se prorvat ven.. jo holky, prostě to nemáme jednoduché a každá má něco... ☹ ☹

witchie
22. únor 2015

My se snažíme rok a měsíc, zatím ani ťuk☹ Chodím na utz, ovulace probíhá ukázkově, hormonální profil vyšel dobře, jen trochu nižší progesteron, proto vždy v druhé půlce cyklu beru Duphaston. Doktorka zkoušela i Pregnyl a nic. Ještě mám doma nachystaný Clostilbegyt, ale nějak pořád váhám začít ho brát, když ovulace je ok. Přítel má spermiogram docela v pořádku.
Teď v pátek jdu na kontrolu a mám strach, co bude. Naposledy se zmínila, že mě pošle asi na laparoskopii kvůli průchodnosti. Mám extrémně bolestivou ms, ale jen prvních pár hodin, přesto se bojím, aby to neznačilo nějaký vážný problém (endometrioza či něco podobného). Zkoušela jsem i Gynex, beru vitaminy, teď druhý měsíc Femigard a od listopadu cvičím metodu Mojžíšové. Bohužel nic zatím nepomohlo☹
Dokážu si představit, jak se cítíš. U mne je to jako na houpačce, nejhorší okolo ms - hrozná depka, pocit, že jsem k ničemu, když ani nedokážu na svět přivést dítě... A kamarádky, co ještě před rokem váhaly, jestli do toho vůbec jít, už jsou většinou těhotné☹ To samé přítelovi kamarádi, na návštěvu už jezdí jenom s miminkama a většinou dojedou zrovna, když já mám ms☹