IVF, kolik to bude stát?

luca1983k
24. zář 2016

Ahoj holky, cca za necelé 2 měsíce mě čeká návštěva v centru asistované repordukce, zřejmě půjdeme do Eurofertil Ostrava, můžete mi prosím někdo polopatě říct kolik to bude stát? 3 první pokusy jsou zdarma ale všude píšou že nakonec se cena vyšplhá do 10 000kč? zatím nemám zjištěn problém. Manželův spermigram ok, já jsem podstoupila laparoskopii, léčena hormonama clostobegyt, utrogestan a nic nepomohlo. ale dle doktorky je vše ok, přesto jsem s ní domluvená že mě na kliniku pošle. Léčím se se štítnou žlázou. a hormonální porfil mi dr.nedělala.prosím o vaše zkušenosti,děkuji

cabo
24. zář 2016

Dobrý den, vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka to absolvovala. Na něco si vzpomenu, případně se můžu zeptat. Není to zdarma, pojistovna na to přispívá, ale vy ve finále zaplatíte urcitou sumu. Záleží na tom, jaky typ podstupujete, jak dlouho necháte kultivovat oplodněná vajíčka, kolik date zamrazit atd. Ji první cyklus stal tuším 30tisic, dalsi ze zamrazenych vajíček asi 8tisic. Plus si platitr hormony.

kamino
24. zář 2016

I za prispeni pojistovny, zadna diagnoze nezjistena, jediny nadstandard byla prodlouzena kultivace a cena byla za jazdy cyklus od 18 - 24 tis, podle toho, zda bylo co mrazit.

no_title
24. zář 2016

předně, léky zdarma nejsou. Cenu nejsem schopna říct, ale může to být klidně 8 tisíc i víc. A věci nad rámec jako prodloužená kultivace (ta je opravdu nutná, do dělohy patří 5 denní embryo ne mladší) nebo pokud zbydou embrya k zamražení, tak to se taky doplácí. Jo a být tebou, zjistím si, jakým způsobem tvůj CAR zmražuje embrya. Jestli pomalé mražení, tak bych tam nešla, to přežije 50% embryí. Lepší je Vitrifikace, tu přežije 90% embryí.

misicka1988
24. zář 2016

Nás stály 3 pokusy/vklady cca 30 tisíc - 2xIVF , 1x Ket ( léky , zmražení a rozmražení )

luca1983k
autor
26. zář 2016

dík holky, moc radost nemám teda 😒 , uvidím jak dopadnu...mějte se..

1lenuska1
26. zář 2016

On to ma kazdy vazne jinak. U nas za jeden pokus Ivf -leky, odber vajicek, zamrazeni embryi - prodl.kultivace, transfer = cca 35 tis... na vas konkretni pripad vam to napocitaji v caru... hodne stesti!🙂

misula29
26. zář 2016

zdarma to opravdu není, doplácí se za léky a pak za procedury které si necháte s vajíčkem udělat. Zdarma je ten zákrok jako takový. Někomu to vyjde ke 20-ti tisícům, někomu k 50 ti. Mrkněte na ceník daného Caru

nevesta172
26. zář 2016

Já jsem teď po prvním IVF v Eurofertilu a dneska jsem platila fakturu 32 000. Je tam prodloužená kultivace, ICSI, asistovaný hatching a mražení. Měli jsme 10 vajíček na za mražení, takže to skočilo.

luca1983k
autor
27. zář 2016

Holky moc děkuji... 😉

lilie16
27. zář 2016

Ahojky, me ceka IVF prisi mesic, i s lekami se to vysplha na 18 tis, chodime do Iscaru v Praze 🙂

elizabetkaho
2. říj 2016

Ahojky my se chystáme v úterý na první konzultaci do Stellart, nemáte někdo zkušenost prosím, na co se máme finančně připravit? 🙂

limlim
12. říj 2016

Ahoj holky, nenasly jste nektera aktualni porovnani cen ruznych IVF pro samoplatce?

biedronca
30. pro 2018

Neceka některou z Vas IUI v EuroFertilu? Na kolik vas první IVF vyšlo?

nita1984
30. pro 2018

My jsme v tom za dva pokusy, šest transferů za cca 100 000Kc a to jsme údajně oba zdraví. Miminko pořád nemáme

nita1984
30. pro 2018

@limlim nejlépe vychází Sanus Hradec. Chceme tam na případné 3 IVF přejít