Cysta Bartholiniho žlázy. Co dělat, aby praskla?

angeeliina
3. črc 2017

Ahoj holky už nevím co mám dělat od bolesti už nemůžu ani ležet je to hrozná bolest pořád to laduju ale nejradši bych byla kdyby to prasklo můžu tomu nak pomoct

luckas3
3. črc 2017

Běžte s tím na gynekologii, já to měla taky a musela jít na operaci. Ale je to banální zákrok na půl hodinky pak jsem si asi dva dny poležela v nemocnici a šla domů.

jodyd
4. črc 2017

Mě to trápilo opakovaně. Určitě s tím běžte k lékaři ať vás pošle do nemocnice. Tam vám od toho pomůžou. Je to od toho, že se tam ucpává nějaká žlázka. Když se mi to stalo poprvé, tak mi tu bouli pouze propíchli a vyčistili. Když se mi to stalo podruhé, tak mi tam dali nějaký kamínek (pokud si dobře vzpomínám) a tím tu žlázku co se ucpávala vypálili a od té doby mám pokoj. Zákrok není nijak náročný a nemusíte se ho bát.

angeeliina
autor
4. črc 2017

Já už to mám po 12 pokaždé když se mi to zahojí tak se mi udělá zase teď mi už daly léky tak snad se ty operace už dočkám

luckas3
6. črc 2017

Nebojte, to je jednoduchý zákrok. Já byla asi tak před 10 lety a pustili mě za dva dny, dnes to bude možná i rychleji. Aspoň pak budete mít už pokoj. Tak hodně štěstí 🙂