Duch na testu a krvácení. Co to může být?

tynaelinaradek
16. led 2023

Ahoj chci se zeptat mám 8 dní zpoždění dnes jsem si dělala test a mám tam ducha a do toho jsem začla krvácet volala jsem na gynekologii a doktor my řekl že mám zítra přijít co myslíte že by to mohlo být

nazka
16. led 2023

@tynaelinaradek biochemické, je mi líto

tynaelinaradek
autor
16. led 2023

@nazka mám teda jít k doktorovi když mě objednal na zítra ???

jjasmina
16. led 2023

@tynaelinaradek můžete. Ale to bude biochemko, odejde to s krví

helen_h
16. led 2023

@tynaelinaradek U prosperujícího těhotenství by 8. den vynechání už musela být zřetelná čárka, nejen duch. Toto opravdu vypadá na biochemické (těhotenství zaniklé v naprostých začátcích), které vlastně vy budete vnímat jen jako opožděnou menses.

nazka
16. led 2023

@tynaelinaradek můžeš, já bych asi nechodila. Stejně nemá šanci cokoliv vidět na utz.

lencaa11
16. led 2023

@tynaelinaradek to vypada na biochemické těhotenství k lékaři bych šla aby jste věděla že je vše ok...

amazonkajanik
16. led 2023

@tynaelinaradek pro jistotu bych šla. Také jsem byla, hlavně skrze silné bolesti, tak mi aspoň tehdejší doktorka na to něco dala. Původně mi tvrdila, že je to jen menses, ale když jsem jí řekla o testu (také duch),tak mi jen stroze řekla, že potrácím. Byla děsně empatická 😣

tynaelinaradek
autor
16. led 2023

@amazonkajanik tak nejspíš tedy půjdu ... Někteří lékaři jsou hrozný že 😏😏😏 my se snažíme o miminko ale jak koukám tak zase nic 😏

amazonkajanik
16. led 2023

@tynaelinaradek ono to přijde, neboj. Měla jsem jedno zamklé a hodně biochemických (o kterých bych z nedočkavosti ani nevěděla). Pak jsem změnila lékaře, ta neempaticka mi dávala gynprodyl na srovnání cyklu a bylo mi po něm zle. Ta nová a stávající duphaston (mezi těmi léky byl časový rozestup 2 roky) a za dva měsíce jsem byla těhotná, sice na rizikovém, ale průběh bez komplikací,porod během 40 min a syn je zdravý, divoký a teď se kraví na nočníku 😅

marketa1218
16. led 2023

Biochemické 😦. Měla jsem v září, spozdeni 10 dní, ale testy jasně pozitivní, žádní duchové, ale bohužel to odešlo. K lékaři snad ani není potřeba, já jsem tedy taky šla, mela jsem už i vysoké hcg a v děloze nic. Aspoň si ti tedy pohlidal, že to odešlo všechno no..