Může to být duch?

luci912
1. pro 2014

Dobrý den, s přítelem se snažíme už skoro rok o miminko a stále se nám to nedaří.. Dnes mi skončila ms kterou jsem měla po měsíci zpoždění, tak jsem si dělala těhu test a chtěla bych se zeptat zda si myslíte že by to mohl být aspoň duch.. děkuji 🙂

janulka1980
1. pro 2014

ahojky, ja tam bohuzial ducha nevidim ☹ a ak ti dnes skoncila MS, pravdepodobnost je velmi mala
a to vpravo od ciarky, to nie...

alubif
1. pro 2014

Nic nevidím, a jestli myslíš tu divnou čárku za kontrolní čárkou koupila bych si jinej test, protože tenhle nebude asi funkční.

beatrice.h
1. pro 2014

Vlevo ta světlejší čárka je moč, která se nenapila až do konce... proto vznikl takový flek.. :( 🙂

luci912
autor
1. pro 2014

Čárku ZA jsem nemyslela, ale děkuju ☹ Mám PCOS a už jsem vážně zoufalá a věřim snad čemukoli

janulka1980
1. pro 2014

@luci912 Luci, asi by som s pritelem zasla do CARu. drzim palce! 😵

luci912
autor
1. pro 2014

Děkuju 🙂

ninikry
1. pro 2014

@luci912 spis nic nevidim, ale nekdy tezko rict, ve skutecnosti tam duch je, ale vyfotit mrcha nejde 🙂

luci912
autor
1. pro 2014

Chvilku počkam a udělam si jinej 🙂 A když ne tak se hold budeme dál snažit a doufat ☹

renes3
1. pro 2014

já bohužel také nic nevidím,ale jestli tam něco bylo tak za 2dny testni znovu a uvidíš jestli dušík bude víc vidět

evcann
2. pro 2014

@luci912 také nic nevidím, tak bud test s citlivostí 10 a třeba za 2 dny znova, je mi jasné jak ti je, člověk se chytá všeho, mám to stejně :(, mám take PCO a rozhodně doporučuji z vlastní zkušenosti navštívit CAR i kdyby jen na testy a konzultaci

luci912
autor
2. pro 2014

Tak děkuju aspoň za radu ☹

luciedurcakova121
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru