Ekzém vo vlasoch, viete odporúčiť akýkolvek produkt?

fitsandrus
30. led 2017
Zdravím. Prosím vás viete mi odporúčit/ poradiť akýkolvek produkt s ktorým máte pozitívne výsledky. Mám šupinatý ekzém vo vlasoch ccc 2 roky, ktorý dosť svrbí a nemôžem sa ho zbaviť. Vyskúšala som už šampon SKIN -Cap, antihistaminiká- loratadin, prasličku rolnú vo forme výluhu, aloe vera, masť s mentolom, zinkom, kys. salicylovou ale stále pretrváva. Dakujem 🙂
jitavrtule
30. led 2017
a vis jiste ze to je ekzem? mysleno atopicky. neni to spis seborea ci neco podobneho?
jinak mne na hodne citlivou pokozku hlavy (jsem ekzematik, ale ekzem mam teda jinde nez na hlave) pomaha pouzivat co nejjemnejsi kosmetiku, hlidam slozeni a nekupuju nic se sulfáty ani silikony, po obou mi hlava šupinatí, svědí a i se mi hodně mastí. vynechavam i vyraznou parfemaci, ať už přírodní nebo umělou, to taky může dráždit.
momentálně u mě vede Urtekram, to je myslím dánská přírodní kosmetika, osvědčený mám kopřivový a tea tree, naopak mi moc nesednul Rassoul s jílem a ani brown sugar. z levnějších mi nevadily některé od Alverde (olivový a šalvějový) nebo česká Bione (s klíčky a keratinovy). Urtekram mívají v Countrylifu nebo se dá koupit z netu.
viki788
30. led 2017
Taky mě napadla seborea,syn je atopik,ale na hlavě má právě seboreu,svědivé šupinky,něco jako lupy. Docházíme na kožní,má dělané mastičky a vodičku,ale vše na předpis...
dileandra
30. led 2017
Ahoj, já měla 12 let!! problémy s kůží na hlavě,byla jsem u tří kožařů, nikdo mi nepomohl, kůže svědila, dělaly se mi šupiny,velké lupy i stroupky...drbala jsem se skoro celý den a prý i ze spaní! vyzkoušela jsem několik šamponů, jak z lékárny, tak i např.výše zmiňovaný Urtekram, který je hodně jemný, neparfemovaný, ale bez úspěchu. tak jsem zase zkoušela googlit a hledat. Našla jsem Sebclair, který léčí seboreu. Doktoři se nikdy nezmínili, že bych ji mohla mít, nicméně příznaky docela sedí. Měsíc jsem šampon požívala a nic se nedělo. až po měsíci se to najednou zlepšilo a všechen ten "bordel" z hlavy zmizel!! Hlavně to svědění,zůstaly mi tam dvě malá ložiska stroupků,ale to přežiju🙂 Doufám, že to pomůže a nebudeš se trápit tak dlouho jako já.
danndula
30. led 2017
Též se mi před 2 lety objevil ekzém v hlavě, ale mám ho na celém tele tak z toho nejsem tak špatná...každopádně toto je jediný šampon který mi na to pomohl nedam na něj dopustit 🙂 od kozare mi nikdy nic nepomohlo mela jsem tak strupy a šupinky 🙂 svědčilo to a tento šampon me zachránil tak vyzkousejte 🙂 snad zabere 🙂
fitsandrus
autor
30. led 2017
@danndula dakujem moooooc ❤
fitsandrus
autor
30. led 2017
@dileandra Dakujem Vam krasne, vyskusam a dam vediet, verim ze aj mne pomoze ❤
kocour1
1. únor 2017
Já měla něco podobného a pomohl mi nizoral a dceři jsem podobné ohnisko na hlavičce namazala bepanthenem na ekzém - sensiderm a do pár dnů to měla určitě pryč🙂.

Sem začni psát odpověď...

Odešli