FertilMan vs. Folandrol

kristy82
7. led 2016

Co si myslíte o těchto dvou doplňcích? Kupuju chlapovi Fertilman, ale doktor mu doporučil Folandrol, koukám na příbalový leták a složení je naprosto stejné, až na to, že folandrol obsahuje myo-inozitol, je tato složka opravdu tak důležitá? Fertilman bere teď 8. měsíc, tak uvažuji, jestli to měnit, Folandrol je skoro o 200 dražší, už jsme za ty doplňky daly za těch 8 měsíců tisíce, tak přemýšlím, jestli to koupit nebo se v tomto případě platí jen "za značku", ale účinek bude stejný 😖

carmenxxxx
20. led 2016

Ahoj, můj chlap bere fertilman a k tomu má zvlášť kapsle s inositolem. Fertilman má myslím tech vitamínů více.

kristy82
autor
20. led 2016

@carmenxxxx a kde se dá koupit samostatně?

carmenxxxx
20. led 2016

Já beru denně 2 kapsle a chlap 1. Kdybych brala inofolic, tak tam je jenom ten inositol a listovka, to se moc nevyplatí. Takhle beru fertilcare plus inositol a mam pokryto to hlavni co potřebuju; -)

kristy82
autor
21. led 2016

@carmenxxxx Díky za odkaz! To je výborné, že se to dá koupit takhle a za normální cenu! 🙂 Ještě zbývá přesvědčit manžela, aby začal jíst další tabletku :D

kristy82
autor
21. led 2016

@carmenxxxx Tak jsem torchu googlila a našla tohle: http://www.superprotein.cz/kategorie/vitaminy-a..., vychází to podstatně levněji, než tablety, takže na Folandrol prdím 🙂

carmenxxxx
24. led 2016

@kristy82 Tak pak záleží na tom, jaký způsob užívání preferuješ, jestli kapsle nebo prášek rozpustný ve vodě 😉 já radši kapsle a i mojeho chlapa bych nepřekecala..on už je naučenej si rozpouštět 2x denně prášek z macy 😀