Framykoin na poševní vchod. Ano nebo ne?

22. únor 2022

Zdravim..predem se omlouvam za anonym ale celkem se stydim za tak pitomej dotaz🤦😢..asi druhy den mam problem s bolesti klitorisu pri curani ale pouze kdyz se s mocenim blizi konec...poslednich par kapek je desny.nevim jak tu bolest popsat..reze to stipe to fakt nevim k cemu to prirovnat...nejhorsi je to rano...myslela jsem si ze se rozjizdi zanet mocovych cest...pres den se nalejvam vodou a jak chodim curat castejc je to lepsi ale pres noc se to zase zhorsi...nicmene dnes pocituji i takovy zlvastni svedeni nebo co kolem posevniho vchodu..no a tim sem si na netu vycetla ze by mohlo jit i o kvasinkovou infekci🤔a ted otazka.muj malickej mel problemy s pindou a doktor mu na to predepsal framykoin..kdyz se tim muze mazat predkozka kojence muzu si i ja ten vchod pro prvni ulevu namazat?nechci aby se mi to rozjelo vic a framykoin je protizanetlivy...nic jineho doma nemam a samozrejme zejtra hned skocim na gyndu na stery atd...hrozne moc se omlouvam za takovej idiotskej dotaz stydim se ze sem tak blba.

bessinka
22. únor 2022

tak zavolej na pohotovost se poptat.ať netrpíš do rána.

jancazao
22. únor 2022

Čím mažeš malého při přebalování? Použila bych pro sebe spíš bepanthen nebo něco podobného.

autor
22. únor 2022

@jancazao mazu sudocremem.🤔

jancazao
22. únor 2022

Tak sudocrem se dává i holčičkám na pupku, toho bych se nebála. Framykoinu ano

cuuza
22. únor 2022

Dej si studenou sprchu po návštěvě wc. Ono když cokoli teď aplikuješ, tak to muže ovlivnit ty zítřejší stěry...

j.a.n.i
23. únor 2022

Framykoin je pitomost, pokud mas podezření na kvasinky, na ty fakt atb nezabiraji.

martiniquest
23. únor 2022

Framykoin je na kvasinky hloupost. Bez si koupit Canesten mast nebo Clotrimazol.

denisq
23. únor 2022

Kup si clotrimazol v tabletách, zaved do pochvy na noc a dej si vložku. Dvě noci a máš po problému. Pokud jde samozřejmě o kvasinkovou infekci. Masti mi nikdy nezabrali, tablety jsou rozhodně lepší.

arwene
23. únor 2022

Framykoin je sirokospektre antibiotikum, pokud je to kvasinka, tak spis ten canesten a nebo clotrimazol. Framykoin jen v mistech, kde se neco podebira a spatne hoji a vznika hnis.