Gynekolog/ožka v Ostravě, máte tip?

danger007
19. srp 2014

Hezký den maminky, nastávající maminky, snažilky. Už rok hledám schopného lékaře, který by mě neodbyl stylem hlavně už jdětě a nehrabal si na mě jen body. Zatím bohužel tato zkušenost v Ostravě u mě převládá. Mám dlouhodobé problémy a vždy když přejdu k novému dr. tak každý pěje jak a co budeme provádět a pak se na mě totálně vyprdnou. Zatím jsem měla zkušenost s MUDr. Čírtkovou, MUDr. Rákosovou-Kagánkovou, MUDr. Koliba. Jsem schopná si připlatit, ale ne tím způsobem že zaplatím 800 vlezné a pak si můžu pomalu věci ordinovat sama. Prosím poraďte, brzy bych chtěla mít prcka, ale vím, že bez některých postupů se neobejdu. Máte nějaký tip na schopnou, chápavou a vnímavou dr. popř. v mužském podání?
Děkuji Vám za všechny tipy
PS:Rozbroje ani Silesii nechci.

evulina77
19. srp 2014

já můžu doporučit MUDr. Bošotu - http://www.gynderma.cz/
Platí se tam 200,- Kč roční polatek, sestra je taky příjemná

jija
19. srp 2014

Ja chodim do gynetu www.gynet.cz, maji taky nebo meli vstupni poplatek a plati se za navstevu, ale prijdou mi prave hrozne ochotni a odpovidaji na vsechny dotazy, je tam lekaru vic, ja chodila k dr. Kudelkove, ale tam se spatne objednava ma porad plno, dr. Matura, dela v tehotenstvi velke utz snad na fakultce, ale ordinuje i normalne, a pak tam jsou jeste dalsi, chodis k tomu ke komu chces nemusis pokazde k nekomu jinemu, maji ted novou budovu naproti kinu Luna v zabrehu

martella
19. srp 2014

Pani doktorka Lipkova v centru Ostravy. Je pravdou, ze neni nejlevnejsi a plati se tam taky vlezne, ale s tak lidskym pristupem jsem se v zivote nesetkala. Navic je snad i genetycka a na portále znamylekar prave o ni psali, že pokud nemas problem nikdy neocenis jeji kvality. Za me doktorka, ke ktere se tesim 🙂

danger007
autor
19. srp 2014

@evulina77
@jija Děkuji Vám za Vaše tipy, trošku bojuji s gynetem, abych se nedostala do stejné vody jako jsem teď ☹.
Jak říkám přijde mi, že jakmile člověk zaplatí registrační poplatek tak Vás mají ve spárech a nesnaží se, berou Vás jako kus ☹ ☹

petkula
19. srp 2014

@danger007 jezdí by ti nevadilo jezdit za doktorem autem, tak doporučuji dr. Šustka z Litultovic. http://www.gynekologiesustek.cz/
Taky jsem měla předtím špatnou zkušenost s doktorem, kterému šlo hlavně o peníze, pak jsem přešla k panu doktorovi (je zároveň zástupce primáře v Opavské nemocnici) a jsem ráda, protože vše trpělivě vysvětlí a taky vyslechne. Poplatky platím jen povinné (30,- za vyšetření nebo pak za zrcadlo).

alcar
19. srp 2014

Mudr. Postupa (hlucin), Mudr. Kovář ( Hlucin, Havirov), Mudr. Lipková. 🙂

sulemina
19. srp 2014

ahoj, chci se tě zeptat na konkrétnější zážitky s doktorem Kolibou, vím, že se u něj platí vstupné 800kč, ale na netu měl hodně pochvalných recenzí, ty jsi byla nespokojená? Chtěla jsem k němu přejít

jija
19. srp 2014

@danger007 prave ze tam to je, ze protoze se plati tak se snazi, ja mela pred prvnim otehotnenim taky problemy a resilo se to hned jak jsem se zminila, jinak ja se hodne ptam, teda spis v tehotenstvi a vzdycky jsem dostala odpoved, kamaradkka to ma podobne

danger007
autor
19. srp 2014

@petkula
@alcar dekuji, vybrat bude zase oříšek ☹ ale moc děkuji za jakýkoliv typ

petule0712
19. srp 2014

Já mohu také doporučit Gynet - MUDr. Kudělka, MUDr. Matura, - za mě maximální spokojenost; anebo nebo gynuro.cz MUDr. Gartner.

danger007
autor
19. srp 2014

@jija také se ptám, ale pan doktor odpovídá podle nálady a podle toho co se mu chce řešit a nechce a vjakém je časovém skluzu ☹ ☹ tak nejak jsem doufala, ze kdyz me ma jako pacientku tak ze preleti anamnezu a nepta se zase a znovu ☹...a neresi dane potize...

sulemina
19. srp 2014

dr Figura z Třebovic je perfektní, 200 kč vstup, ale ochota
@danger007 , chci se tě zeptat na toho d. Kolibu

sulemina
19. srp 2014

musím lobovat za M.Gardera, je primářem na Falkultce a velký odborník, jediný problém je, že ordinuje soukromě daleko od Ovy, ale vyplatí se, velice pohodová sestřička, jen to dojíždění z Poruby trvalo 2 hodiny tam a zpět

danger007
autor
19. srp 2014

@sulemina o jejda...proc dobri doktori jsou tak daleko a ti "horší" mají své kliniky pyšnící se web. str. a ordinacemi - ale to je tak celé ☹

danger007
autor
19. srp 2014

@sulemina copak te zajimá skrze MUDr. Koliby povídej

sulemina
19. srp 2014

on hned poznal, že plod se nevyvíjí předtím než jsem potratila, v úterý mi to řekl, že revize mne čeká, v pátek jsme šla na kontrolu a na fakultce mi řekl jiný doktor, že je to v pořádku i když jsem začla špinit a já v sobotu potratila, jedině k němu bych šla, jen jak jsme byla v tom, bylo to cestování přes léto únavné, kdo má auto, tak v pohodě nebo bydlí v Zábřehu, na Dubině
@danger007

sulemina
19. srp 2014

@danger007 jaký je, jestli má zájem o pacienta, chtěla jsem přejít, abych to měla blíž

jija
19. srp 2014

@danger007 me teda vzdycky odpovedel kazdy i kdyz bylo plno a vzdyvky se podivali do oc proc tam jsem a co resime i kdyz u me od zacatku roku 2012 resi jenom tehotenstvi 😉 a nikdy za tu dobu co tam chodim jsem nezazila neprijemneho doktora

kaculle
19. srp 2014

tak za me urco mudr kudelka gynet..je to vyborny lekar a muzu doporucit..jsem z ostravy a jezdim do gynetu k mudr capka do karvine chodim knemu od 15 tak jsem zvykla..ale dr kudelky jsem byla nekolikrat a iba lekari jsou vyborni..moc jim duveruji 🙂

danger007
autor
19. srp 2014

@sulemina z mého pocitu je to určitě odborník a největší zájem má hlavně když příjde někdo nový, vstupní poplatek je 800, pak za každé vyšetření platíš 100 (30 plus 70), jinak kdyz si zaplatíš VIP členství což je 500, tak rok platit vstupní vyšetření nemusíš - je to jako by v tom. Řekla bych že je pan dr. náladový ale to jsme asi každý. Nicméně, v mém případě mi nepříjde, že by řešil můj problém pořád vše odkládá.

danger007
autor
19. srp 2014

@kaculle prosím nevíš náhodou, kolik činí vstupní poplatek na Gynetu a také jak je to dále s ceníkem?

kaculle
19. srp 2014

ja jsem neplatila nic za vstupni poplatek..jak jdu na kontrolu tak jsem platila 30kc reg.poplatek ....50zrcatko...a ted za mirenu 7000kc....v tehu jsem platila ockovani mam rh neg......jinak by tam nemely byt palky...a opravdu ani nevim o nejakem vstupnim poplatku
@danger007

danger007
autor
22. srp 2014

@kaculle asi vyzkouším nakonec gynet, ale už tak nějak zacinam hazet flintu do zita. Zacinám nalézat odpovědi na sve otázky týkající se gynekologických problémů na web. strance rodina...a nestačím se divit ☹

denisska
22. srp 2014

Ja chodim k lukáčová , je vedle kagánkove a jsem naprosto spokojena🙂

bejatka333
22. srp 2014

já mám dobrou zkušenost s Mudr. Malíkem juniorem - je taky v centru Ovy

danger007
autor
22. srp 2014

Prosím holky náhodou doktor Tomáš Figura? Nemáte zkušenosti

pajula21
25. led 2020

@evulina77 našla jsem nahodou tuto diskuzi... k MUDr. Bošotovi bych neposlala ani nejhoršího nepřítele! Pan doktor má možna super ultrazvuk, ale neumí na něm asi nic poznat. Byla jsem k němu poslaná na druhý screening a nepoznal, že má dcera těžkou VVV. Nikdo nechápal jaktože nám to zmíněný doktor neřekl. Za mě určitě NE!