Hemoroidy?

9. bře 2024

Ahoj jak se vám projevovaly hemeroidy ? Já mám bulku u konečníku,pálení zadní po velké ,bolest u stolice . Svědění a pálení konečníku během dne . Dávám si čípky ,Ascorutin ,mastičky a už přemýšlím že půjdu k proktologovi
Dr obvodacka se na mě nedivala jen mi vše předeslala po tom co jsem jí řekla příznaky co mě trápí . Žádná krev po wx nic jen tohle ,je to normální u hemeroidu? Nějaké strašně bolení nemám jen je to strašné nepříjemné na pocit ,jako že v zadku mě pálí nějaké teleso atd.Díky

nelly_strokova
9. bře 2024

Ano, tohle jsou běžné příznaky hemeroidů.

autor
9. bře 2024

@nelly_strokova myslíte že mam jít na proktologovi nebo vyčkat až vše zabere ?

nelly_strokova
9. bře 2024

Záleží, jak moc vás to trápí. Zkusila bych počkat, jestli něco z toho zabere a pak kdyžtak řešila dál. Mně taky pomáhaly čípky proctoglyvenol.

autor
9. bře 2024

@nelly_strokova ty mám také ,můžu 2 denně ?

nelly_strokova
9. bře 2024

To netuším, mrkněte do přibalového letáku.

rosalindamelinda
11. bře 2024

No a co vám doporučila obvoďačka? Taky nějakou mastičku? Myslím, že jsem někde četla, že na hemoroidy ještě pomáhají sedací koupele a večer hodně větrat spodní partie bez spodního prádla.

hankali9
12. bře 2024

Ano, to jsou příznaky prvotní hemoroidů. Já měla v minulosti mastičku Procto-Glyvenol a ta mi pomohla a nebyla nutná návštěva proktologa a do týdne vše ok.

kamcali
13. bře 2024

Ano hemoroidy. K proktologovi bych šla kdyby to trvalo déle. Mastička i čípky pomůžou.