Hemoroidy - jak je řešit? Udělaly se mi po porodu s odstupem

natysnovec
28. led 2019

Ahoj maminy.
Mam dotaz trochu trapny.Po porodu se mi noc neudelalo ale ted ano.Mam jeden a je doost neprijemnej a na zatlaceni bolestivej😭😭😭Co mam delat?Prosiim poraadte...
PS:Blbe reci si nechte stranou,neni to moc prijemne tema.Dekuju

martaskaaa
29. led 2019

@merope me se udelal az ve 39tt a dr rikal, ze v těhotenství se treba ani nezatahne,protoze jak miminko roste,, tak tam tlaci. Taky jsem si rikala, ze budu muset k proktologovi, aby ho fiknul, ale ta mast jak jsem psala výše byl zazrak

martaskaaa
29. led 2019

@luuucatko taky jsem se bala s tim monstrem rodit, ale vubec me nebolel pri tlaceni. Zkusila bych tu mast Preparation H (ta je k těhotenství i kojení). Rikam, ja vyzkousela dubovou kuru, drahy cipky, sedací koupele, odvar z řapíku a prdel bolela furt. V tehotensvi bych na řezání nešla. Kamaradka na tom byla a pry kdyz prestala působit injekce tak brecela bolesti a modlila se, aby aspon tyden nemusela na velkouto 😓

natysnovec
autor
29. led 2019

Dekuji za podporz a ne rypave ppznamky.Pouzivam faktu mast a vypada to nadejne...😉

evaii
31. led 2019

@merope podle pribaloveho letáku se mas poradit s lékařem,pokud jsi těhotná. a nemyslím si,ze je to volně prodejne,ale třeba kecam,nevim.ja jen vim,ze to bylo to jediné po měsíci utrpení,co mi pomohlo a vrátilo mě normalne zase do života.doufam,ze už mě to nepotká 😜

luuucatko
31. led 2019

Mě včera ráno ten zevní praskl, je tam jen malinká prsklinka na sraženině, ale teče to neustále ještě dnes. :( Jsem z toho zoufalá.

merope
31. led 2019

@luuucatko Mazat a mazat - ono to snad pomalu přestane.

mona91
31. led 2019

@natysnovec základ je pece o stolici = upravit jídelníček aby se předcházelo zácpě. Je to cévní svazek vybornej je originál detralex. Existují i čípky na předpis. Pokud se zvětšuje a boli muže se podebrat a věř mi to nechceš nechat řezat v té akutni fázi ale bohuzel jiné řešení často není rychle nastane úleva ale ta bolest je fakt velká bohuzel se to neda efektivně úmrtvit 😞 a jistě ta hygiena a pece lokální tím nic nezkazis ale ne u všech to zabírá.

natysnovec
autor
31. led 2019

@mona91 uz ho nemam.