Hledám zubaře v Brně

glorinka27
26. únor 2017

Ahoj. Nevím, zda sem můj dotaz patří, ale snad ano a snad mi poradíte i doporučíte. Hledám zubaře/zubařku v Brně. Moje zuby jsou v šíleném stavu. ☹ u zubaře jsem byla naposledy před 5ti lety a po tak silenym zážitků, jsem prostě nešla. ☹ Radši jsem do sebe cpala plno léků na bolest a odolávala ☹ ale už to nejde. Potřebuju opravit zadní zuby a jeden přední. Po druhém diteti jsem rekla, ze už musím. Tak hledám opravdu trpělivýho, hodného, který se na mě nebude divat skrz prsty a hlavně, cenově dostupného. ☹ můžete mi Prosím poradit, kde takového v Brně najdu a bere nove pacienty? Předem moc děkuji, hezký večer.

emlu
10. bře 2017

Souhlasim, MUDr. Nesrsta a jeho tym jsou uzasni🙂! www.nesdent.cz

malinka2
23. dub 2017

Určitě berou pacienty ve Stomapru - a tenhle článek mi přijde super, že je to návod, jak dobře vybrat a mít jistotu, že se zubař o Tvoje zuby opravdu postará - http://www.stomapro.cz/zubar-brno/
Přeju hodně štěstí 🍀

prostejina
26. dub 2017

@malinka2 tak jsem tam volala a v květnu tam jdu 😀 snad to bude v pohodě.. Je ta dr v pohodě? 🙂

malinka2
26. dub 2017

@prostejina - ahoj, já jdu až v pátek, tak ještě nevím :D

prostejina
26. dub 2017

@malinka2 jo aha 😀 tak mi pak poreferuj, jo? 😀

barbora24082011
30. dub 2017

Holky jsem v 8tt a šíleně mě bolí zub.Poradte co rychle dělat?

lenusaak
30. dub 2017

@barbora24082011 pohotovost 😊

prostejina
2. kvě 2017

@malinka2 tak jak jsi dopadla? Já byla do 10min venku. Dr přišla (asi Ukrajinka), v rychlosti mi prohlídka zuby, netrvalo to dyl jak minutu a půl, řekla "dobrý" a já ze mám kaz, co se mi udělal v těhotenství... Musela jsem ji ho ukázat, přitom je videt, je na přední straně zubu..."ajo"... A řekla mi, ze mi ho spravi, az budu mít po dentální hygieně a objednali me...a nazdar, fakt, do 10 minut venku. Takže tam už nejdu.

malinka2
2. kvě 2017

@prostejina - aha no vidíš a mě ta rychlost zrovna vyhovovala, ale tohle jsem absovovala už dřív - a v tn pátek jsem byla na hygieně a byla jsem spokojená - malinko mě vadilo to "bělení", ale jinak fakt okej! a možná bych i pochopila, že Ti nebude spravovat zub, když se po hygieně může zabarvení trochu změnit a pak bude ta správka o to víc vidět - nezeptala ses?