Holčičí problémy

svetilkova201
9. lis 2020

Ahojte holky mám jeden menší problém, řeknu předem že nejsem těhotná a ani jsem nebyla. Můj problém je že mám pořád pocit ve vagíně že se mi chce na záchod ale když jdu tak nic.. mám to už dlouho a teď se mi to zhoršilo, cítím to teď víc a furt chodím na záchod a nemůžu ani spát, je to prostě pocit že furt musím na malou ale vlastně nemusím jestli mě holky chápete. Potřebovala bych pomoc. Děkuju

elsy3
9. lis 2020

@svetilkova201 Ja měla takový pocit, když jsem měla zánět močového měchýře;) nemohla jsem spat, každou chvíli jsem musela na záchod, a tam nic. K tomu se přidala bolest a pálení při curani. Zajdi k doktorce.

sasbu
9. lis 2020

Ano přidávám se. Vypadá to na zánět močového měchýře

jaja01k
9. lis 2020

@svetilkova201 Taky bych to viděla na zánět močových cest. Určitě si zajdi k doktorce, to samo nepřejde.

marketanova
9. lis 2020

Vím, že se to neděje jen me, ale už mě to trápí, s přítelem se nám nedaří..chceme mimi. Co máme udělat?

lachtanice86
9. lis 2020

@svetilkova201 deje se ti to uz déle a nesla si k doktorovi? Proč? Tipuji na zánět mocaku

pavlinar
9. lis 2020

Taky hlasuju pro zanet. Kdyz je to tak dlouho, tak dr. V zacatku pomahaji brusinky a urologicky caj

amazonkajanik
9. lis 2020

.

marketanova
2. pro 2020

Dobrý den, holky, chci se zeptat našla jsem zde značku naturevia.cz a hledala si tam ty doplňky a narazila jsem na věci na zánět močového měchýře. Měly jste od tam nějaké výrobky? Jsou tam i ty kanadské brusinky.