Hormony nebo umělé oplodnění po trombóze

jessi13
10. črc 2013

Holki najde se tu nějaká duše co prodělala trobózu s následnou plicní embolií a po tomto při snažení o miminko užívala hormony nebo byla na umělém oplodnění ?

ladus88
11. črc 2013

@jessi13 Moje predesla doktorka mi po roce snazeni porad mela strach neco davat a oduvodnovala to s tou samou vetou dokola mam strach skrz tu vasi embolii...Tak jsem zmenila doktora ahned pri prvni navsteve mi mi udelal celkovy trombofilni test.A dodal vetou,ze pokud je mozne tehotenstvi,je mozna i hormalni lecba.Zalezi na Vasi krevni mutaci atd...Ted jsme ve fazi cekani na vysledky a rozhodnuti co dal...

jessi13
autor
12. črc 2013

@ladus88 no mi rpávě nejdríve doktor řekl, že další dítě bych mít neměla, a že mi nepomůže, jenže během dvou let mých standartních kontrol viděl že dítě pořád chci at to stojí cokoliv, a tak mi v únory nabídl že at příjdu v červenci a ovulaci, že koukneme zda se v mém těle něco děje a nabídl mi mnší stimulaci vaječníku, myslím si že krevní testy mám v pořádku, nebot mi můj hematolog v klidu vystavil vyjádření pro případnou inseminaci a to i s hormonama a napsal tam, že těhotenství doporučuje. vezmu to vyjádření sebou a přitlačím na mého gyndaře.. tak 16.se uvidí. chci po něm ještě doporučení na imunologii do prahy, tak uvidíme 😀

ladus88
12. črc 2013

@jessi13 Tak hodne zdaru.Nebo treba popr. vymenit doktora nebo se rovnou obratit na CAR a uz jen jednat s nimi.Tam taky urcite udelaji veskere vysetreni a doporuci nejlepsi lecbu 😉

simca.k
12. črc 2013

Ahoj, já prodělala trombozu v těhotenství. Teď se snažíme o druhé mimi a doktorka mi hormony opět předepsala. Hematolog o tom ví a nic nenamítal, takže by to asi neměl být problém....🙂

jessi13
autor
15. črc 2013

@simca.k tak mám asi divného gyndaře,,, ten se hormonům brání jak čert kříži..