Komu vyšlo umělé oplodnění na první pokus?

ivetkadzurkova
16. pro 2018

Zdravím vás všechny
Chtela bych se zeptat jestli je tu nějaká která byla na umělém oplodnění a vyšlo ji to na poprvé?
Je mi 24 let a už mam za sebou embryotransfer tet uz jen čekat 14dní

maximaty
16. pro 2018

@ivetkadzurkova je nás tu hodně... přidej se do skupinky IVF asistovaná reprodukce . A mě to vyšlo napoprvé, jsem teď 37tt. 🙂 Hodně štěstí 🍀🍀🍀

merope
16. pro 2018

Mě až napopáté, ale co znám z okolí, tak kdo šel do IVF ve věku pod 30 to často na první pokus vychází. Mě vyšel hned první pokus s darovanými vajíčky - od mladé dárkyně. Prostě ta kvalita vajíček je poznat a vychází to snadno.

narnell
17. pro 2018

Mrkni sem: https://www.modrykonik.cz/blog/vitezove/article/denik-ivf-iv-cekani-na-gogota-a9tliu/ Krásně popsané po částech a tady je výsledný článek, jak to vyšlo napoprvé 😊

merope
17. pro 2018

@narnell Jo, to je úžasný text... ale pravdou je, že to popisuje přesně to, jak je holka šíleně ve stresu a přitom by měla být v klidu. Já na tom posledním cyklu už ani moc nevěřila, že to vyjde, tak jsem se ani nepozorovala tolik, jenom dodržovala klidový režim (v mezích možností) a nechodila na sluníčko (jak to asi jde v srpnu 🙂 ). Ale všechny předchozí cykly - to přesně sedí 😀.

luciebx
17. pro 2018

Ahoj. Já podstoupila ivf předloni. ET nevyšel ale ket z jediného mrazacka ano. Zítra bude slavit dcerka rok. 💖🤩💖 jinak včera mi bylo 37

ivetkadzurkova
autor
18. pro 2018

@luciebx právě všichni říkají ze ET nevyjde ale ket ano
Jinak preji vse nejlepší vam i dcerce

ivetkadzurkova
autor
18. pro 2018

@maximaty tak to moc gratuluji říkají ze mladší maji větší šanci a pry ze jsem mlada a emrijko bylo pry krásně vyvinuté tak pry by to melo vyjit

tulikiss
18. pro 2018

@ivetkadzurkova nam vyslo IVF napoprve, synovi bude v lednu 7let. ale ja v te dobe nic moc necetla a tak nejak sem verila tomu, ze to proste vyjde, nepripoustela sem si jinou moznost. az pozdeji jsem cetla ty statistiky ktere pro prvni pokus nejsou zrovna priznive. jo dcera se povedla prirozene 😀.

verajan
4. únor 2019

@ivetkadzurkova no já nevím mě je 30 zas tak stará si nepřipadám🤣6 IUI 2 IVF to vše v průběhu 2.5 let a nic....

beranie
9. dub 2019

Dobrý den chtěla jsem se zeptat vychází mi IVF na víkend a svátek dělají to i v tyto dny docházím do hradce králové

nita1984
9. dub 2019

@beranie záleží na konkrétním CAR. Doporučuji se zeptat přímo ve Vašem. V Hradci myslím, že dělají i o víkendu.

asojakova
9. dub 2019

@beranie ano, ja teda chodila v Brne, chodila jsem na kontrolu kolikrat i o vikendu nebo v kvetnovych svatcich. Tusim i na Velikonoce meli otevreno. Ono totiz lidske telo svatky neresi a nektere veci musi byt na den presne, takze podle me musi mit otevreno temer furt.

tulikiss
9. dub 2019

@beranie ja byla na odberu na velikonocni pondeli a 1.5. na transferu