Injekce na vyvolání, na testech duch, z krve negativní

ciambella
8. říj 2015

Ahoj nevim kam stym tak pišu tady. Jsem docela v haji. Už skoro měsíc jsem to nedostala šla jsem k doktorovi ten mi dal inekci. No a mi to nedalo udelala jsem si test a byl tam slaby duch. Rano jsem udělala test z jineho baleni a byl tam duch. No tak jsem šla na druhy den na krev. No a dneska mi sestra řekla že je to negativní :'( tak to nechapu. Dva ducháčci a z krve neg. No tak asi těhu nejsem. Proč mám teda ty nevolnisti to nechápu. A MZ po inekci furt nikde už je to tyden. Asi se zcvoknu ☹

pety91
8. říj 2015

HCG z krve je přesnější než testy. Držím palce.

monini28
22. říj 2015

Ahoj, uvidíš co ta vyvolávačka, někdy to trvá 5,10, ale třeba taky 14 dní. Já teď měla zpoždění 32 dní, už jsem si říkala, že to není normální (i když mi teda vůbec nic nebylo), na krvi jsem byla hned zezačátku a taky nic (ono teda ani testy doma z moči nic), tak sem si říkala co to sakra je. No a dnes to přišlo (jakože vlastně přesně v termínu kdy měla, jen 1 měsíc vlastně uplně vynechala), tak uvidím jak dlouho bude trvat (leda že by to bylo uhnizďování vajíčka, páč se snažíme 🙂 ). Ale musim říct, že to stojí za to, bolí to přesně jako obvykle, jen dvojnásob - tak to mám asi jako trest za ten pohodový měsíc předtím 😀
Každopádně přeju hodně štěstí, někdy vyvolávačka naopak "spustí" těhotenství.. 😅

ciambella
autor
23. říj 2015

Držím palce ať se zadaří 🙂 no ja dopadla stejně měsíc nic a pak přišla. už mam po. ted čekám na další, ale to jdem pak na inseminaci