Jak vytvořit děložní sliznici?

sachmettttt
17. črc 2017

Ahoj holky.Potrebuji prosim radu.Jsem 3 rok po porode. Gynekolog mi nasadil hned depo proveru.Ja ji rok neberu a menstruace nikde .Dnes jsem byla u doktora delal utz a rekl ze nemam zadnou sliznici.A ze abych menstruaci dostala musel by do mne cpat hormony a to se mu nechce a nebude to delat.Tak se ptam.nemate nejakou radu jak vytvorit sliznici a jak dostat menstruaci? Moc vam vsem dekuji

lenik93
17. črc 2017

Ahojky. Zkušenost s tim bohužel nemam, ale možná kontryhel... pije si jakoby jen 10dni cyklu, ale vim, že mě ho tady holky doporučovali po ZT, sby se upravil cyklus a rostla sliznice jak ma... pije se na srovnání cyklu, upraveni MS a i kvuli sliznici, tak jedině zkusit tohle... sice nemenstruujete, ale jedině se poradit z doktorem a prostě to narazove zkoušet pit 10dni, a pak zase třeba zase 10dni po cca jednom cyklu... prostě to nějak zkusit...
Anebo nějaké vitaminky.. Třeba i kys. listova stepena a zakladni vitaminy dulezite pro ženy - selen, železo, magnezium apod...
Ale jak říkám zkušenost s tim nemám, takže jsou to jen věci, co mě napadli 🙂

aklin
17. črc 2017

Mam dobrou zkusenost s akurvedskymi caji. Konretne tenhle je na absenci. http://www.everest-ayurveda.cz/e-shop/himalajsk...

sachmettttt
autor
17. črc 2017

Holky moc dekuji asi musim jeste kouknout na net.Muj doktor mi pomoct nechce.Proto hledam tady nejake rady a pomoc.Ste moc hodne

linee
17. črc 2017

@sachmettttt a co zkusit konzultaci u jineho doktora? Jinak za mne take kontryhel,ale pokud ti nedorusta sliznice uz od porodu,nevim,zda zabere.

sachmettttt
autor
18. črc 2017

Holky je mozne ze po vcerejsi kontrole vyteru cipku spinim a boli mne bricho?

sachmettttt
autor
18. črc 2017

@linee ja mnela normalne menstruaci nez to pichnul 😢

linee
18. črc 2017

@sachmettttt je, ale ja to mela pouze vzdy jen ten den. Ale mozne to je.
Co ti pichnul?

sachmettttt
autor
18. črc 2017

Nic nepichnul.Nechce to resit.Ale cetla jsem ze to je normalny kdyz bral vyter delozneho cipku tak nic.

linee
18. črc 2017

@sachmettttt ja jen, ze jsi psala, zes mela ms, nez to pichnul, tak jsem to asi nepochopila.

sachmettttt
autor
18. črc 2017

Ja myslela nez mi pichnul poprve tu depo proveru 😉

linee
19. črc 2017

@sachmettttt stejne nerozumim,ze pichat proveru nemel problem a kdyz nemas ms a sliznici ma problem ti neco nasadit?Vzdyt provera je take hormon,ne?

sachmettttt
autor
20. črc 2017

@linee ani ja to nechapu.No skusim pit caje a budu doufat ze mozna nekdy dorazi i kdyz by mnela prijit za rok 😉