Kdy znova otěhotnět po císaři?

jitulka87
26. únor 2018

Ahoj vsem. Mam otazku ohledne moznosti znova otehotnet po cisari? Bohuzel o miminko jsme prisli, narodilo se prilis brzo a svuj boj prohralo. Primar tehdy rekl, ze se o dalsi muzeme snazit po pul roce. Totez mi na netu po dotazu rekl i DoC. Mara. Ale ma dr po tel rekla cekat 2 roky. Na kontrolu se teprve k ni chystam. Mate nekdo zkusenost? Po jake dobe jste se snazili o detatko vy po cisari?

arevb
26. únor 2018

mně po císaři řekli, že po roce

ojo
26. únor 2018

moje kamarádka otěhotněla 3/4 roku po císaři a pak rodila normálně, vše v pohodě...

fyii
28. únor 2018

@jitulka87 ahoj, me po CS rekl doktor po roce a i nekolik dalsich. Tak jsem znovu tehotna, jizva je lehce ztencela, ale s cim se nepocitalo asi do 24 tydne vse ok a ted se mi rozestoupila delozni stena.. kryje to jen mocovy mechyr. Takze proste prusvih. Mala se muze narodit kdykoliv bojujeme o kazdy den. Neni to riziko jen mimina, ale i mamy. Asi bych pockala dele zvenku to zahojene je, ale uvnitr to asi trva dele. Chapu, ze jediny cil je byt znovu tehotna, taky jsem to tak mela. 2x zamlkle tehotenstvi...drzim ti palce at jsi brzy stastna

jitulka87
autor
28. únor 2018

@fyii i vam drzim palce...at jste oba v poradku