Krvácení mimo menstruaci

hanulenova
4. črc 2017

Dobrý den,

s manželem se 2. měsícem snažíme o miminko (já vím, je to teprve na začátku, ale člověk by chtěl všechno hned :D). Tento měsíc jsem cca ve 12. dnu cyklu měla velký čirý hlen a dále 3 dny slabé ovulační čárky (pak mi ovulační testy došly), tak jsem si myslela, že se ovulace blíží. Pak jsem na dva dny začala růžově krvácet, tak jsem si myslela, že je to jasné, ale pak jsem na 1 den začala krvácet hodně, prostě jasná sytá krev. Tak jsem jela na vyšetření (16. den cyklu) , kde mi nic nenašli, ani zánět, ani těhotenství ani nic. Folikul mám ještě neprasklý 2 cm na pravé straně, výška sliznice 7mm. Dali mi léky na zastavení krvácení, ale než jsem si dala večer první pilulku, tak krvácení přestalo úplně. Dnes ráno (17. den cyklu) na toaletním papíře hlen jako vaječný bílek, ale kalnější. S manželem se snažíme každý druhý den. Tak nevím, co to mělo znamenat to krvácení, asi hormony. Nicméně se ptám, jestli máte někdo podobné zkušenosti? Myslíte, že ještě může dojít k prasknutí folikulu a ovulaci?