Krvácení po sexu - špinění?

britney
8. dub 2018

Holky mam uplne silenou otazku, nesmejte se ale jsem uplne vynervovana a nemam se koho zeptat.
Po sexu s manzou ( nesnazilka) si vzdy dam slipovou vlozku Carefree
( sperma jasne ze vyteka- tak kvuli tomu)
Je mozne aby ta tenka slipovka vlozka do sebe absorbovala spineni ( krev) a na povrchu zustala cista, neboli jemne nazloutla a zespodu hneda jako kdyz mate spineni?
Ptam se protoze mi v minulosti jsem mela abnormalni cipek a konizaci a je tomu jiz 15 let ale i tak se bojim. Chodim pravidelne na stery ale it itak.
No a dnes jsem rano vyhazovala odpadky v koupenovem kosi a prave te slipovkyjsem si vsimla ze zespodu byla hneda ale povrchu normalni. Pamatuji ze i kdyz jsem si ji sundavala v noci na prvni pohled mi prisla normalni ( bez skvrn) ale to bylo v noci a ja rozespala..nazor prosim..

almara2
8. dub 2018

Osobně si myslím,že to nic neni

leniczka23
8. dub 2018

Nektere slipovky i vlozky maji to absorbcni jadro zabarvene. Nic to nebude. Pokud bys spinila, bxlo by to jasne videt na povrchu.
A pro ukludneni, cipek mam v poradku a kdyz je ten sex trosku divocejsi taky se ku stane jednou za cas ze malinko zaspinim.

britney
autor
8. dub 2018

@leniczka23 diky, prave ze moc divoky nijak nebyl.. Kdyz jsem mela tu slipovku na sobe tak jsem citila, ze neco jde ven ale jsem myslela ze je to sperma.
Jeste me napada zesnad jsem tu slipovku mela naopak ..aleto bych si snad vsimla ne?

leniczka23
8. dub 2018

@britney ono staci treba kdyz si v dobe ovulace, jsi vic prokrvena, pak orgasmus ten taky hodne prokrvuje a je to hned. Ne obracene si ji urcite nemel. Chapu tvoje obavy, ale.podle.me.si v poradku. Pokud se to neopakuje nejak casto byla bych v klidu..hezkou nedeli..😉

britney
autor
8. dub 2018

@leniczka23 diky moc.