Laparoskopie, máte zkušenost?

gatushe
24. kvě 2015

Zdravím holky, vím, že už se to tady mockrát řešilo, ale přesto bych se chtěla znovu zeptat. Snažíme se rok a půl o mimi a doktorka mě teď posílá na laparoskopii, aby se podívali jestli jsem v pořádku, protože na utz není vidět žádný problém. Zajímalo by mě, jak dlouho jste po tomto zákroku ležely v nemocnici, po jaké době jste šly do práce a kdy jste se mohly začít snažit..vůbec jak to probíhalo. Díky, budu vděčná za vaše zkušenosti.

cepanka
24. kvě 2015

Snazit se nejlepe hned, jak to telo povoli...ja chodila asi tyden ohnuta, protoze me telo pnulo...ale chce to rozhybat..z nemocnice te pusti po 2-3 dnech...s praci nevim, jak to je...ja jsem osvc, mohla jsem se prizpusobit...drzim palecky, aby se zadarilo rychleji, nez u nas...me lpsk k nicemu nebyla..
koukam, ze jsi take z Cv🙂

gatushe
autor
24. kvě 2015

Děkuji..snad se to podaří co nejdřív...už se jednou zadařilo, ale neudrželo 😒 Já jsem z Klášterce 😎 Hlavně, že nakonec miminko čekáš! Přeju tobě i mimču zdraví a posílám srdíčko, protože jsem si přečetla, že před sebou máte taky důležité vyšetření...určitě to dobře dopadne! 😉

cepanka
24. kvě 2015

@gatushe je dekuji, ja hned take posilam, protoze vim, co to je za stres se snazit a pritom byt zdravi..🙂 KnO neni tak daleko 🙂
kdyz uz se zadarilo, tak proc laparka? Dle meho nazoru zbytecna, ne? Dulezita je psychika, opravdu..

gatushe
autor
24. kvě 2015

@cepanka Dle mého taky, ale doktoři si jedou podle svých postupů...Taky si myslím, že je problém spíš v hlavě než v břiše 😎

cepanka
24. kvě 2015

@gatushe ja na to nikdy neverila, vsichni rikali - nemysli na to...jenze ono to nejde..vyzkouseli jsme vse, fakt vse...ruzne mediciny, vitaminy, caje, Mojzisovku, laparki, nekolik inseminaci a nic....pak si koupis psa a je to...

misula29
1. čer 2015

Ahoj, byla jsem na laparce minulý týden. Den před musíš pít projímadlo ,takže v práci by to nebylo moc košér🙂 Jinak po dvou dnech jsem se cítila už dobře,nesmíš nějakou dobu nic tahat ,takže záleží co máš za práci.Já byla na zákroku ve středu a dneska už jsem v práci,ale já mám sedící zaměstnání.Co se snažení týče tak hned po následné ms 😉

koldovam
1. čer 2015

Mě operovali v pondělí odpoledne a v úterý ráno mě už pustili domů. Do konce týdne jsem zůstala doma ležet, a další pondělí už šla do práce (pracuji v kanceláři, takže to bylo ok). Stehy mi pak tahali dva týdny po operaci.

misula29
1. čer 2015

@koldovam za dva týdny? 😕 mě řekli za týden na stehy

koldovam
1. čer 2015

@misula29 jj, já je měla 2 týdny - taky mi to přišlo dlouho.

misula29
1. čer 2015

@koldovam tak aspoň se nemusím stresovat,když mě to nevyjde na den 🙂

koldovam
1. čer 2015

@misula29 jen mě ty konce nití škrábaly do pupíku 😀 Myslím, že den sem, den tam, opravdu nevadí 🙂

gatushe
autor
1. čer 2015

Děkuji holky za zkušenosti...já pracuji také u počítače, tak snad ta rekonvalescence bude rychlá...a hlavně doufám, že nám to všem k něčemu bude! 😎