Luteální fáze jen pár dní. Měla to tak při kojení některá?

cherie24
19. říj 2020

Maminky chtěla bych se zeptat, měla některá při kojení luteální fázi jen pár dní? Před porodem jsem měla hodně nepravidelný cyklus, ale vždy jsem poznala, že mám ovulaci a přesně 15. den na to se dostavila MS. Malá má už rok a měla jsem teprve druhý cyklus, ale co mě zaráží je, že proběhla ovulace a 5. - 6. den na to už se mi spustila MS. Spravilo se vám to pak samo potom, co jste přestaly kojit? ☺

leniczka23
20. říj 2020

@cherie24 jestli jsi měla druhou MS nemá cenu Moodle toho soudit ty dvě tři jsou většinou úplně mimo, mě se to srovnalo az tak od 5 ms a tak už to zůstalo. Takže srovna se to, ale vydrž 😊

andelka
20. říj 2020

Při kojení je možné úplně všechno. Mně to vždycky blbne. Krátká lf je běžná. Já mám zas dlouhé cykly a v lf špiním. Počítám že se to srovná až odstavím.

cinam
20. říj 2020

Při kojení jsem měla lf prvně 7 dní, pak se to prodloužilo na 8 a pak na 9 (to už jsem pak otěhotněla). Záleží asi i jak moc kojis. Já už postupně ubírala a malej už také tak nechtěl (budou mu dva a už si dá jen jednou v noci). Na prodloužení lf jsem také brala pyridoxin