Máte zkušenosti s Femarou k podpoře otěhotnění?

verylina
27. lis 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat. O miminko jsme se začali snažit asi před osmi lety, bohužel se v průběhu zjistilo, že trpím endometriozou, což vše docela zkomplikovalo. 😒 Po léčbě mi naštěstí zbyl jeden vaječník a průchozí vejcovod a je tu tím pádem stále možnost spontánního otěhotnění. 🙂 Na konci léta jsem vysadila Visanne a nasadila Clostilbegyt, vaječník na něj reagoval pěkně, ale k toužebnému mimi nepomohl, ☹ lékař mi proto navrhnul nasadit Femaru. Moc času nemám, pokud neotěhotním, čeká mě opět zablokování cyklu. Zajímalo by mě jestli máte s femarou některá zkušennosti a jaké. Vím, k čemu je lék určen a lékař mě předem varoval, abych příbalák nečetla, ale víte jak to je, zvědavost je zvědavost. Děkuji

myskaol
28. lis 2015

Ahoj, přes Femaru jsem otěhotněla já spolu s Utrogestanem... Mě po ní vypadala asi půlka vlasů a bylo mi po ní zle a bolelo břicho, ale stálo to za to 😉 🙂 Clostil na mě absolutně vůbec nepůsobil...
Femara je fakt driák, používá si při léčbě po rakovině, ale dá se to..

verylina
autor
29. lis 2015

Díky za odpověď. 🙂 Břicho mě taky bolí, ale nijak zvlášt, Femaru beru zatím druhý den, tak uvidíme. Za poslední roky jsem toho spořádala tolik, že už ty driáky baštím jak lentilky. 😎 . Naděje si už moc nedávám, ale zázraky se občas dějí, tak alespoň budu doufat.

verylina
autor
30. lis 2015

@myskaol prosím tě, když jsi Femaru užívala, bolela tě prsa? Kromě toho, že mě bolí prsa, tak mám i zvýšené libido. 😅 Jsem z toho trochu paf. Tohle jsem kdysi měla v počátku těhotenství. Poslední MS je (byla) hodně slabá. Vím, že viníkem může být Clostilbegyt, ale i tak je to pro mě dost nezvyklé. 13 DPO jsem měla pozitivní TT, čárka slabší, ale byla. Po dvou dnech jsem testla znovu a nic, tak jsem si řekla, že to byl pozůstatek pregnylu, nebo nějaký falešňák, ale co když ne... No nevím, mám obavy, abych Femarou případně něco nepokazila. 😝

myskaol
30. lis 2015

@verylina prsa nebolely, ale vypadaly mi vlasy asi polovina ☹ zkus test Pepino mě ukazal těhu v 3. týdnu 😉

verylina
autor
30. lis 2015

Někde na zahraničních stránkách jsem vyšmejdila, že prsa bolet mohou, ale o tom dalším ani řeč. Beru jeden denně, žádná velká dávka, tak snad by se nic nestalo. No uvidíme. Kdyžtak zavolám Dr. a půjdu tam o něco dřív, než bylo v plánu.

misenaf
14. čer 2016

@myskaol
@verylina ahojte dievčatá. Ja idem stimulovať Femarou . V Reprofite mi odstrihli presne 10 tbl. ktore potrebujem, žiaľ jednu som stratila . Neostali Vám náhodou 1-2 tabletky, do car CZ idem až na vklad.Bola by som velmi vďačná.