Problém s otěhotněním. Někdo se stejnou diagnózou?

stepulenka
14. bře 2021

Ahoj holky, mám problém, pán doktor mi zjistil polycysticke vaječníky a endometriozu do toho ... 🙄😪 snažíme se dlouho.😪 dostala jsem clostilbegyt 1-0-1 3-7dni... a piju nosifol forte... dělám si ovulacni testy a vždy tam mám duchy... Strašně lehko se řekne nemyslí na to, ale bohužel nejde to. Chci aspoň vědět, jestliže tady najdu někoho se stejnou diagnózou a jestliže to šlo přírodní cestou nebo jste museli na umělé oplodnění.😒 Děkuji moc za radu.😍

stepulenka
autor
14. bře 2021
nikyliz
14. bře 2021

Já tedy stejnou diagnozu nemám, ale snad alespon pomuze, ze me clostik pomohl hned napoprve, po roce neucinne lecby jakkoliv jinak 🙂 Tak drzim palce, at to mas stejne

nikyliz
14. bře 2021

Já tedy stejnou diagnozu nemám, ale snad alespon pomuze, ze me clostik pomohl hned napoprve, po roce neucinne lecby jakkoliv jinak 🙂 Tak drzim palce, at to mas stejne

linducha90
14. bře 2021

Ahoj, mám také pcos a endometriózu, pila jsem fertipronu, brala clostilbegyt a bohužel nic, museli jsme až na umělé oplodnění, ale každý tělo je jiný, třeba zrovna tobě se povede otěhotnět přirozeně 😉 hlavně neztrácel naději 🍀 vím o čem mluvím

stepulenka
autor
14. bře 2021

@linducha90 Děkuji moc holky...😍 už začínám mít strach.😪 @limducha90 mohu se zeptat kolik ti je let?

stepulenka
autor
14. bře 2021

@nikyliz Děkuji moc.

linducha90
14. bře 2021

@stepulenka hlavně žádný strach, i když já ho vlastně taky měla 😉 je mi 30 😉 svoji diagnózu jsem se dozvěděla teprve před 3 lety když jsem 5 let nemohla otěhotnět a moje doktora mi pořád říkala že jsem mladá a že to půjde 🤷 když jsem přestoupila k jinýmu doktorovi docela jsem čuměla co všechno mi řekl

stepulenka
autor
14. bře 2021

@linducha90 nápodobně... ted jsem u primáře... ale zkouší přes antikoncepci a teď ten clostilbegyt. Vše začalo minulý rok... nemáš fb? nebo něco?

lachtanice86
14. bře 2021

Tak ja jen endometriozu, ale tu jsem nejdriv musela řešit operací a hormonální léčbu a až potom se podařilo

stepulenka
autor
14. bře 2021

@lachtanice86 děkuji moc... Tak aspoň že tak.... 😍

linducha90
14. bře 2021

@stepulenka fb mám 😉

linducha90
14. bře 2021

@stepulenka hlavně neztrácej naději, ono se zdá, že je to nekonečný, ale co by jsme pro ty vysněný miminka neudělali 😉

stepulenka
autor
14. bře 2021

@linducha90
@linducha90 mohla bych ti napsat osobně?

stepulenka
autor
14. bře 2021

@linducha90 Je to nekonečný.... 😔

linducha90
14. bře 2021

@stepulenka určitě to není problém 😉 jsem tam jako Linduše Vávrová

nina004
14. bře 2021

@stepulenka Ahoj. Ja mám tiež PCO a nedarilo sa nám otehotnieť štyri roky. Skúsili sme aj IUI dvakrát,ale nepomohlo ani to. Nakoniec som otehotnela prirodzenou cestou ani neviem ako a o pár dní budem rodiť. Cyklus som mala cca 45-50 dní a aj ovulácia bola u mňa až na nejaký cca 38 deň alebo aj neskôr. Niekedy mi MS vynechala aj nejaký ten mesiac,dva.Ovulačné testy mi tiež vždy hádzali duchov ,ale počas ovulácie boli ozaj silné. Brala som aj clostyl,ale ten u nás vôbec nepomohol a ani iných x doplnkov,čo sme skúšali. Robili ti aj hormonálny profil či je ok? Ja som mala vyšší prolaktín. Tak aj ten sme znižovali aj keď u mňa aj napriek tomu ovulácia bola. A dosť mi pomohlo na úpravu cyklu jesť menej cukru a bielej múky. Vtedy som mala cyklus vždy o dosť kratší,ale nevydržala som to dlho 🙈

nagojka
14. bře 2021

Mam taky PCOS...clostyl mi nezabral..Otehotnela sem temer po roce snazeni...a z toho jsem 4 mesice brala doplnek stravy Fertilup.koukni na nej,je to sice trochu drazsi ale ja do toho sla a vyplatilo se...treba te taky zaujme...pri mereni BT a hlidani ovulace jsem pozorovala zmeny uz po 2 mesicich uzivani

stepulenka
autor
14. bře 2021

@nina004 Jeee moc gratuluji 😍 Též děkuji ❤

marketanova
14. bře 2021

Dobrý večer, jaké berete vitamíny na podporu otěhotnění? Něco přírodního prosím? Víte o něčem?

stepulenka
autor
14. bře 2021

@marketanova Mě dr. Řekl že musím ten nosifol. Chtěla jsem se všemi vyhnout, ale prostě bohužel to nejde...🙄

stepulenka
autor
14. bře 2021

@nagojka o peníze mi nejde... hlavně aby to pomohlo...🙄

nagojka
14. bře 2021

@stepulenka tak na to koukni...na slozeni,na recenze a tak...ja ti vubec neznala a sla jsem do toho po pul roce co nam to neslo a me rekli ze mam PCOS...riskla sem to na zaklade recenzi co jsou tsm napsane a dle doporuceni pro koho tento pripravek vlastne je...po dvou mesicich uzivani naprosta zmena v ovulaci a po ctyrech mesicich uzivani bylo zadelano..Tezko rict zda je to diky tomu ale urcite to ma velkou vahu

nagojka
14. bře 2021

@stepulenka a to me je 28...

stepulenka
autor
14. bře 2021

@nagojka děkuji mooocc

nagojka
14. bře 2021

@stepulenka neni za co,budu jedine rada kdyz to pomuze i nekomu dalsimu...Drzim palce at se brzy zadari☘️🍀🙏

stepulenka
autor
14. bře 2021

@nagojka dekujeme😍