Endometrióza a IVF. Doporučíte odborníka z Brna?

venina1989
6. únor 2021

Ahoj holky, prosím, mám na vás ještě jednu otázku. Můžete mi doporučit nějakého odborníka z Brna, který se zabývá problematikou endometriózy a IVF. Chci názor někoho jiného než doktora z CAR ohledně problematiky spojené s endometriózou a neúspěšným IVF. Šestý smysl mi říká, že pan doktor v CAR to bere na lehkou váhu a mě endometrióze nevěnuje pozornost... Děkuji za odpověď!

apple_tree
6. únor 2021

V Brne odbornika na endometriozu nenajdes. Hlavne se velkym obloukem vyhni obilnaku. Specialni poradna na endometriozu je ve Zline, pripadne Praha, Znojmo.

venina1989
autor
6. únor 2021

@apple_tree já právě docházím na Obilnak 😢🤦‍♀️

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
apple_tree
6. únor 2021

@venina1989 Na FB je skupina Endometrioza CZ, mrkni tam. Najdes tam spoustu informaci. Ja jsem byla na obilnaku na operaci s endo, mela jsem obri cystu, takze jsem nemela moc cas resit, jestli pujdu nekam jinam, nebo co s tim. Ale znova uz fakt ne, ted chodim kvuli endo do Zlina.

venina1989
autor
6. únor 2021

@kelerub bylo mi řečeno, že endo není důvodem proč nemohu otěhotnět, že není potřeba operace atd. Ale pro svůj klid práve potřebuji názor někoho jiného... Na endo nebyla schopna přijít moje doktorka ani nikdo jiný, zjistilo až při úplně jiné operaci a to náhodou. Takže jsem dost skeptická co se týče doktorů..

venina1989
autor
6. únor 2021

@apple_tree děkuji za informaci 🙂 a jste v Ostravě spokojená?

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
svorly
7. únor 2021

@venina1989 ahoj, chodim do Heliosu v Brne a spokojenost. Endometrioza 2. stupne, cysta na jednom vajecniku po laparoskopii a porad se vraci. Tehotenstvi pry pouze pres ivf, spermio manzela taky nic moc. A zadarilo se po 2 letech prirozene a dokonce uz cekam druhy, i kdyz neplanovane. Pomohla mi 3 mesicni kura cinske mediciny+ antikonce na ty 3 mesice. Po porodu jsem brala v kuse 3 roky antikoncepci a strasne me rozbolelo bricho, vysadila jsem na mesic a hned jsem otehotnela. At se brzo zadari i tobe 🙂

simeonat
14. bře 2023

@venina1989 ahojky,a jak jsi dopadla?mam stejné problémi a též obilní trh