IVF centrum Olomouc. Které doporučíte?

lalolita
12. srp 2021

Ahoj ženy,
Nejspíše dostaneme s přítelem žádanku na konzultace ohledně kompletního vyšetření obou a dalšího postupu do IVF centra v Olomouci.
Můžete mi doporučit které je nejlepší?
Díky za tipy
P.S: Jedno je prý nejlepší a nejrychlejší,co se výsledků týče a taky objednací doby.

luuc5
12. srp 2021

@lalolita ja rozhodne doporucuji Fn Olomouc ..byli jsme tam moc spokojeni ..

haskre
12. srp 2021

@lalolita já jsem spokojena v IVF clinic Olomouc primář Machač…jinak zadanku do žádného centra nepotřebujete a můžete se objednat bez toho…

lalolita
autor
12. srp 2021

@haskre právě, bylo mi řečeno,že musíme mít zadanku.

gabina80
12. srp 2021

@lalolita FN Olomouc velká spokojenost. Bez žádanky jen se objednat. Držím palce 👍😉

haskre
12. srp 2021

@lalolita nikdy jsme zadanku nemela😄to vám řekl kdo?

lalolita
autor
12. srp 2021

@haskre gynda😉

haskre
12. srp 2021

@lalolita tak opravdu nepotrebujes!takze si můžeš klidně i teď zavolat a objednat se!

marselina
12. srp 2021

@lalolita my také zadanku neměli. Byli jsme spokojeni s IVF Clinic Olomouc

lalolita
autor
12. srp 2021

@haskre super, děkuji moc😉

lalolita
autor
12. srp 2021

Holky tak jsem mluvila gyndr,měla jsem volat po obědě ohledně toho že bych to chtěla řešit dál a jestli by mi udělali odběry. Bylo mi sděleno,že hormonální profil se chodí třetí den cyklu,bohužel cyklus mi teď končí. Čekaly byste ten měsíc nebo se rovnou objednali na IVF konzultaci? Tam ta dělají odběry kdykoliv nebo taky v cyklu,kdy je to lepší?

haskre
12. srp 2021

@lalolita hormonální profil se děla vždy na začátku cyklu…je to základní vysetreni …zalezi na Vás jak dlouho se snazite atd…ale asi bych zvolila CAR a tam už se o Vás postarají a udělají kompletní vysetreni…

janah22
12. srp 2021

@lalolita ja se rozhodla pro FN Olomouc a to jsme z Brna. Objednali nas do dvou tydnu, i ted na kontroly to bylo cca za ty 2 tydny. Zavolala bych tam klidne hned, protoze mi hned na prvni navsteve rekli, co za vysetreni mi udelaji oni a co si muzu obehat sama. A prave hormonalni profil, na ktery jsem mela jit 3. a 21. den, jsem mohla absolvovat v Caru, ale i na sve gynde - coz bylo pro me casove vyhodnejsi. (Stejne jen vezmou krev a poslou do nejake laboratore a vysledky mas pak prinyst). A taky mi to vyslo v cyklu tak, ze mi vzali krev nejdriv 21. Den a pak az 3. Takze az se rozhodnete jake centrum, tak bych tam zavolala a nebrala ohledy na cyklus 🙂

hanca78
13. srp 2021

@lalolita Žádanka není potřeba, nejlepší je IVF clinic, Mudr. Machač. Má i tu na koníku poradnu a na YouTube videa.
Jinak se ptáte na dotazy, které jsou tady stále dokola.... Stači si projít stránky koníku.. Je vidět, že jste se zatím neměla chuť zajímat, nebo neměla čas?
Hodně štěstí ☺