Menstruace a následné špinění po porodu - nemůže to být rakovina?

natynka89
13. dub 2019

9.4. jsem dostala menstruaci ale pořádně se rozjela az přes noc což je normální to vím pak jsem do 12.4.normalne.krvacela toho 12.uz je málo a pak odpoledne až do večera už nic pak byl sex a šla jsem na wca utrela jsem špinavý lehce krvavý hlen.dnes ráno to pokračovalo a teď je to takový úplně růžový žádnou krev nevyčuram ani že mě nic neteče ani kapka jen po utření je na papíře a když sáhnu na čípek tak mám prst taky od krve co to je?? Moc se bojím rakoviny :( jsem po porodu 4 měsíce nikdy jsem neměl problémy až teď po porodu :(

hezz17
13. dub 2019

Řekla bych že 4 měsíce po porodu je to ještě nepravidelný cyklus. Me se běžně stává, že mám třeba 2 dny menstruaci, pak pul dne téměř nic a pak pokračuje dál...

natynka89
autor
13. dub 2019

@hezz17 přišla mi opožděné o 13 dní a minulý mesic zase 5 dní po skončení ms sem našla krev na papíře už fakt nemůžu strašně se bojím

urtica
13. dub 2019

@natynka89 Mám to taky tak, jsem dva a půl měsíce po porodu...

natynka89
autor
13. dub 2019

@urtica byla jsi u Dr? Já se tak strašně bojím jít že mi řekne něco zlyho že nemám vůbec odvahu:(

urtica
13. dub 2019

@natynka89 Ne, vůbec mě nenapadlo to řešit...beru to za normální, hormony po porodu lítají...spíš mi připadá, jestli Ti nehapruje psychika, když Tě hned napadá rakovina...?

j.a.n.i
13. dub 2019

@natynka89 Ježiš a co je jako divnýho, že jeden den po konci MS špiníš, kor po sexu. Spíš než gynekologa by to možná chtělo psychologa...

lachtanice86
13. dub 2019

@natynka89 určitě si byla na kontrole po 6ti nedělí a tam dělali ster na cytologii. A nevěřím že by se rakovina rozjela za cca 2mesice. Pokud se ti něco nezdá zajdi k dr

natynka89
autor
13. dub 2019

@lachtanice86 nedělal mi stěr jen kontrolu

natynka89
autor
13. dub 2019

@j.a.n.i právě mi přijde divný že po tom sexu :( kdyby nebyl třeba by to nebylo nevím prostě sem to nikdy nemela

natynka89
autor
13. dub 2019

@urtica a kojis? Taky to máš takle divný?

andu
13. dub 2019

@natynka89 Měla jsem něco podobného, dost dlouho. Měla jsem na čípku po porodu lehkou ranku, jak se malá (velká) hnala ven. A tahle ranka, které si v porodnici ani nevšimli, prostě při nějakém větším dráždění začala znova krvácet.

natynka89
autor
13. dub 2019

@andu to ti řekl Dr s tou rankou?

andu
13. dub 2019

@natynka89 Ano ano, na kontrole po 6 nedělí (na kterou jsem šla asi po 3 měsících 😁)

ajja87
13. dub 2019

Já bych teda taky nehrotila, běžně se mi stává, že pokud je sex ještě v den skončení a nebo i den po, že potom spinim.A máš normálně ms jen 3-4 dny?a hlavně jsi dost brzy po porodu, takže tam bych se nějakých takových věcí moc zatím nebala, vždyť hormony než srovnají...

urtica
13. dub 2019

@natynka89 Jj, plně kojím...zrovna předevčírem jsem den špinila, pak už to vypadalo, že budu krvácet a dnes zas nic...

natynka89
autor
13. dub 2019

@ajja87 právě vůbec nevím jak dlouho mám mít ms mám teprve třetí po porodu ta po šestinedělí byla asi 10 dní ta druhá tak 6 ale mě prostě mate že už vypadalo ten půl dne že fakt nic a po tom sexu zase..až do teď

natynka89
autor
13. dub 2019

@urtica já právě nekojim už od porodnice

malinkaelinka
13. dub 2019

Mě to přijde naprosto normální, kolikrát jsem si myslela, že je MS pryč - sex nebo dřepy s pořádnou naloží a ono se ještě ledacos uvolní 🙂

miba10
13. dub 2019

@natynka89 hod se do klidu. Tělo dostalo hrozný zahul a všechno se rovná. Hormony dělají své a vše se zotavuje a regeneruje. Pokud se tak bojíš, tak jdi k doktorovi. Já bych se víc bála tak nejít než jít.

ajja87
13. dub 2019

@natynka89 no vidíš, tak buď v klidu,tohle je naprosto normální, půl dne nekrvaceni ještě nic neznamená, že ms skončila.

cuuza
13. dub 2019

@natynka89 Uklidni se, po sexu je normální že občas praskne nějaká vlásečnice nebo podráždíte trochu čípek a pak se objeví trochu krve. O nic nejde.

alassel
13. dub 2019

Kdo normalni si hrabe na cipek? Pokud to neni doktor🤦‍♀️! Boze

natynka89
autor
13. dub 2019

@ajja87 snad jo snad je to ještě končící menstruace vždy po utření mám růžový špinění mě jen zmátlo to že ten půl.dne nivlc nebylo jinak bych byla.v pohodě ale tohle.me.zmatlo

kacalazarova
13. dub 2019

Dobrý den chtěla jsem se zeptat.... dělala jsem si test a přijde mi že vidím Tu druhou čárku ... je možné že jsem těhotná??

kacalazarova
Autor odpověď smazal
Zobraz
fly80
13. dub 2019

@natynka89 tak prvně ti měl doktor po šestinedělí udělat ster. Nechápu, proč ti neudel citologii. Ale být tebou, tak se nebojim. Pro svůj klid si tam zajdi znova a na tom stěru trvej. Máš na něj nárok dvakrát do roka v rámci preventivní prohlídky 😉

betelgeuzz
13. dub 2019

Možná by jsi opravdu měla zkusit psychologa, protože to už je několikátá diskuze,ve které řešíš, jestli ty, nebo tvé dítě nemá rakovinu, na základě celkem běžných věcí. Takhle se budeš trápit pořád dokola.

lnk84
13. dub 2019

@natynka89 Po porodu je to normální...pokud kojite tak se to srovná az tak za rok..

urtica
13. dub 2019

Pokud to je už několikátá diskuze, jak píše @betelgeuzz, tak to skutečně víc než fyzickou nemocí zavání psychickými problémy . A to píšu zcela bez ironie a výsměchu, jako čestná členka skupiny "Panická porucha" a "Deprese", jako někdo, kdo skončil na pohotovosti s domnělou dušností a odcházel s Lexaurinem a ví, jaké je to vidět za každým mateřským znaménkem a pihou rakovinu kůže...on i tohle je problém a může narůst do obrovských rozměrů - pokud nebude řešen...

ladyhacek
14. dub 2019

Jsem skoro 8m po porodu a takto mi to blblo ještě donedávna krvácela jsem po 14 dnech někdy i po týdnu, spíše tedy špinění.
Také se mi to často vracelo právě po sexu.
Je to ještě čerstvé, nezahojené