Menstruace po kyretáži. Máte zkušenost?

katanovobran
28. pro 2019

Ahoj holky.
Chtěla by sem Vás poprosit o radu.Jsem měsíc po dvojnásobné kyretazi a po laparoskopii,je možné že mě furt picha v děloze ? Nebo že cítím ze se tam něco děje ? Dokonce i když jdu na toaletu myslím na velkou potrebu tak mě ta deloha jakoby poboliva ? Mesicky sem měla ale pouze tři dny a to hodně slabé,než přišli tak sem myslela ze se budu muset plazit bolesti šílené mě bolela deloha a čípek a když MS přišla tak to bolet přestalo ale furt nějaké dloubani tlaceni atd .. ale bolesti nemám teď už,bala sem se zánětu dělohy ale to by při vypadalo jinak mate někdo zkušenost ?

utrikocku
28. pro 2019

Ahoj, to je mi moc lito. Já to měla po kyretazi také a bylo to z důvodu srustu, ktere se mi dělaly v deloze. A také tohle pichani a nekomfort jsem měla po laparce, kdyz mi z důvodu mimidelozniho odstranovali vejcovod, take srusty.
Doporucuji kontrolu delohy na gynekologii pomoci velmi dobreho UZ, jestli dorusta sliznice a jak vypada. Co nejdříve nasadit estrogeny na rust sliznice, aby se neslepila a kontrola, zda sliznice na estrogeny reaguje...a sledovat menstruaci, jak probiha..

katanovobran
autor
28. pro 2019

@utrikocku takže navštívit gynekologa ? Já mám panickou hrůzu ze zase půjdu do nemocnice prožila sem si už za poslední dva měsíce své 😔

sayast
28. pro 2019

Dělali mi laparku po prasklem mimodeloznim a zároveň udělali j kyretáž. Slabe jsem krvácela po operaci asi 2-3 dny,další ms přišla klasická po měsíci. V děloze mě nepichalo a s ms jsem žádné neobvyklé problémy neměla. Raději bych se nechala zkontrolovat. Já měla teda kontrolu po šestinedělí,nemáš ji taky? Že bys to řekla při ni

katanovobran
autor
28. pro 2019

@sayast Nene nemám,já sem řekla ze pokud mě bude hodně bolet břicho a ta deloha tak ze budu muset jít,nic jiného mi asi nezbyde uvidíme co to bude.On je to taky zásah do těla tak možná asi jak které tělo se s tím jak vypořádá

sayast
28. pro 2019

@katanovobran tak držím palce. Já to fyzicky snesla dobře,za to psychicky ty další měsíce mě strašně pomlely. Přeji ať je vše v pořádku

katanovobran
autor
28. pro 2019

@sayast no mě to povidej,já to mám to samé ..furt mám strach ze budu muset zase do nemocnice,tak snad bude všechno v poradku

muchomuurka
1. led 2020

mě v břiše taky pobolívalo, ale pokud to cítíš hodně, neváhej a jdi k dr. 🙂

azeret11
2. led 2020

Holky, já jsem dnes 6 den po revizi( prázdný gestační váček nějaký 7+6) krvácení bylo minimální, teď jen lehké špinění a to spíš jen po utření...jen od včera mi přijde takový divný tlak na konečník, jinak žádná teplota, žádné bolesti, křeče, občas jen jakoby dloubne, ale nic hrozného, na ten konečník to cítím, i když si třeba jen sednu, měla jste to některá také?na kontrolu jdu po 14 dnech, tedy příští pátek. Děkuji

katanovobran
autor
3. led 2020

@azeret11 já měla taky tlaky na konečnik ale měla sem podezření na mimodelozni ale pokud ses po kyretazi tak by to mělo byt Ok,tlaku na konecnik se boji z toho důvodu ze se boji kvůli tomu aby si neměla krvácení do břicha,kontrolovali ti hcg po Te kyretazi ?

azeret11
3. led 2020

@katanovobran hcg mi během “těhotenství” nebrali, po revizi nevím..tam mi odebrali krev na vyšetření před, ale po už ne, takže o hcg se mnou nikdo nemluvil, dneska už je to dobrý, ten konečník byl jen ten jeden den, dneska celý den dobrý až teď opět trochu cítím pobolívání na jedné straně, jinak v pohodě, tak 4x denně ze mě vyteče trocha hnědého výtoku, jinak nic, tak to beru, že se snad ještě pořád čistím

katanovobran
autor
3. led 2020

@azeret11 určitě,hnědá krev je ze se deloha čistí od zbytku krve,to je divné s tím hcg to by vám měli nabírat ale pokud byl prázdný vestavěnou Vacek tak by se nemělo jednat o mimodelozni,ta bolest po ty revizi je vselijaka pichani,dloubani hlavně se šetřit nic netahat a dávat na to pozor

azeret11
3. led 2020

@katanovobran tak to jsem redá, že to hnědé je v pořádku...mimoděložní to nebylo, v děloze to bylo😊pořád si říkám, že to je týden, že to občas píchne, děkuji za info😊

katanovobran
autor
3. led 2020

@azeret11 určitě,jen kdyby byli křeče tak by bylo zle to si raději zajděte ale myslím velké křeče

azeret11
3. led 2020

@katanovobran jasný, tohle je jen občas a ani to nemá sílu menstruačních bolestí, takže jsem celkem v klidu, musím říci, že už se těším za týden na ultrazvuk a doufám, že mi řekne, že revize byla úspěšná😊

katanovobran
autor
3. led 2020

@azeret11 určitě,já tedy spinila jen 3 dny po a menstruaci sem dostala až 4 týdny po výkonu ale neskutečný bolesti přes ms,tak držím palce 🙂

azeret11
9. únor 2020

Ahoj holky, po chvilce mlčení se ozývám 😊dostala jsem první menstruaci dva dny po skončení šestinedělí, čekala jsem tu první nějakou bolestivou, silnou, ale byla jako vždy v pohodě, dnes by mi měla končit, určitě počkám ještě na jednu a pak si říkám, že bychom to nechali na přírodě, jen ve mně v hloubi duše něco říká, jestli to neni ještě brzy, doktor řekl, zkoušet v květnu, ale to už mi přijde zase dlouhé😀nejsem zase tak riskantní člověk, že bychom do toho šli hned v šestinedělí, ale ty dvě menstruace nechat proběhnout by snad mohlo stačit🤔

katanovobran
autor
9. únor 2020

@azeret11 říká se 3 měsíce po,kvůli tomu aby se nestalo to samé co predtim,jinak si myslím ze je to asi čisté na tobě a na tom jestli by si opět unesla to zklamání