Menstruace po porodu, beru antikoncepci TORRI

kacenka_1707
14. čer 2018

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s antikoncepci TORRI.jsem 4měs.po porodu a menstruaci jsem měla hned po 6nedělí pak mi doktorka predepsala antikonc.jelikož kojim,tak jen s 1hormonem.dostala jsem to na začátku měsíce a od te doby to mam furt.nevim jestli se to srovná.lékařka mi řekla ať vydržím,ale fakt je to otravné.děkuji za info

stuplakova
14. čer 2018

@kacenka_1707 Já jsem taky měla ms hned po šestinedělí, ale antikoncepci neberu. Pak jsem jí dostala normálně, trvala sice trochu déle asi týden, ale tak dlouho tedy ne. Věřím že je to otravné a podle dr je to v pořádku?

myjusiatko
15. čer 2018

@kacenka_1707 tohle tyto HA delaji. Jsou slabe a zeny krvaci klidne cely cyklus.
Navic i tato HA prechazi do mleka k tvemu diteti. Neexistuje bezpecna hormonalni antikoncepce pri kojeni.

kacenka_1707
autor
15. čer 2018

@stuplakova děkuji za info.dle doktorky je to normální než se to srovná,ale prdim na to.přestanu jí brát a počkám než dokojim a pak si nechám napsat normální HA

radus710
15. čer 2018

Taky jsem měla při kojení Torri a krvácela jsem prakticky celou dobu.Doktorka mi řekla,že jiná antikoncepce při kojení není a že krvácení je normální.Takže jsem ji vysadila byla to hrozná otrava a zbytečně vyhozené peníze.

terezak88
15. čer 2018

Brala jsem tedy jinou ale stejny problem, prestala jsem ji brat a myslim ze do tydne byl pokoj a pak uz probihal normalni cyklus.

evee24
15. čer 2018

Já ji brala a taky mi říkal že první týdny se špiní a pak to má ustat. Ustalo to. Brala sem ji doted

stuplakova
14. črc 2018

@kacenka_1707 Jo taky bych to tak asi vyřešila, že bych ji vysadila a potom si dala normální nebo až se ti to ustálí, tak jí brát dál.

zuzanorek
21. črc 2021

@radus710 a za jak dlouho krvácení přešlo? Já krvácím silně už 8 dní rozhodla jsem se už nebrat. Děkuji za odpověď