Menstruace po porodu. Kdy přijde, když nekojím?

editkaromana
2. zář 2019

Holky chci se zeptat, mam presne dva mesice po porodu. Po sestinedeli mi jeste neprisla menstruace, syna jsem kojila, ale pred zhruba třema tydny jsme presli na UM. Zacala jsem spinit, trva to asi dyl jak tyden, ale menses jeste nedosla. Chci se zeptat, kdy bych ji mohla ocekavat? V poslednich dnech me poboliva podbrisek, ale nic se neděje. Diky za odpoved.

victoriaita
3. zář 2019

@editkaromana rodila jsem cs a od narozeni mela dcera um. Presto jsem to dostala az po 5ti mesicich.

nazka
3. zář 2019

@editkaromana mne gyn hned napsal ha po šestinedělí. Takže jsem měla po cca 2 měsících?

sonisek
3. zář 2019

Já dostala ms minulý týden, 3m po porodu. Kojila jsem 14?dní...a teda takto silnou ms jsem snad v životě neměla.. Ale už je skoro po

podaji
3. zář 2019

To ti asi nikdo nepoví. Po porodu přirozeném i čs jsem dostala ms až po roce. A několika jsem vůbec.

editkaromana
autor
3. zář 2019

Ja jsem prave taky dostala antikoncepci po sestinedeli, ale mezitim jsem prestala kojit tak jsem ji nezacala ani brát, chtela jsem si jit napsat normalni antikoncepci, jenze mi ani nedosla menses... Jde i o to ze i docela dost špinim, skoro to vypada jakobych krvacela, ale pak to vzdy skončí. Kdy myslite ze si mam zajit k doktorovi? Četla jsem že pry do 3 měsíců od ukončení kojeni?