Menstruace po revizi. Vaše zkušenosti? Kdy zažít řešit, když nepřijde?

nick1234
8. dub 2021

Dobré odpoledne všem, dne 25. 2. jsem byla na revizi dělohy z důvodu nevyvíjeni plodu (nebyla srdeční akce) ve 13. týdnu. Doktor mi řekl, že za 4-6 týdnu přijde normální MŠ, dnes je to přesně 6 týdnu a stále nic. Těhotná na 100% nejsem. Jake jsou vaše zkušenosti, kdy přišla MS, nebo spíš kdy to začít řešit když nepřijde? Občas když si vzpomenu tak piju kontryhel. Na kontrole po 3 týdnech od zákroku bylo všechno v pořádku, dokonce se Dr divil, že na to, že jsem byla v celkem vysoké týdnu tehu tak sem byla "hezky" vyčištěná, a že dnes se nebojí doporučovat klidně začít hned po prvním cyklu MS (což mám v plánu) akorát ta mrcha ne a ne přijít🤦

klokanka31
8. dub 2021

@nick1234 A musí se čekat na MS? Mně říkali po mimoděložním počkat 3 MS a pak zkoušet. Kdybych na ně dala, dodnes bych těhotná nebyla, protože já ms neměla.. 🤔

nick1234
autor
8. dub 2021

@klokanka31 no říkal jeden cyklus že by měl proběhnout, ale chápu jak to myslíte🤔 no uvidím

veronka_123
8. dub 2021

@nick1234 U me prisla az po 7 tydnech. 🙂 Je to hodne individualni.

ruzova_pastelka
8. dub 2021

@nick1234 Hele, co znamená "hezky vyčištěná"? Protože to, kolik sliznice vezmou, pak ovlivňuje i příchod MS. Dělá se to jak kde, jak kdo. A pokud to udělal někdo opravdu důkladný, tak to může trvat déle, než se sliznice vzpamatuje a znovu nastartuje.

nick1234
autor
8. dub 2021

@ruzova_pastelka nevím, říkal, ze když to dělají ve vyšším týdnu těhotenství tak se může stát, že tam "něco" zůstane...ale sám se mě ptal, jestli chci napsat antikoncepci, nebo jestli to budeme hned zkoušet🤷 a je něco, čím můžu podpořit růst sliznice? Znám jen ten kontryhel

jana_zofie
8. dub 2021

Počkej. Mně taky přišla, tuším, o něco později. Ne moc. Ale 7 týdnů to asi bylo. První se mi zdála taková dost slabá, tak jsme si říkali, že počkáme na druhou. Ta byla teď a taky teda nic moc. Na třetí už ale nečekám :D

ruzova_pastelka
8. dub 2021

@nick1234 To bohužel netuším, ale obávám se, že pomůže hlavně čas.

nick1234
autor
9. dub 2021

@jana_zofie no chvilku ještě počkám, ale pokud nepřijde riskneme to i tak a buď to vyjde nebo ne🤷🙈 na další určitě čekat nebudu, sam gyndar mi řekl, že pokud je tělo pripravene, můžu otěhotnět hned, pokud ne tak si holt počkáme😐