Měsíc trvající krvácení

letok
7. pro 2015

Jdu si k vám pro radu. Snad někdo zažil něco podobného a poradí. Do teď jsem měla pravidelný cyklus 28 dní. Na to jsem se mohla spolehnout. Poslední mensturace byla před 4 týdny. Probíhala normálně, po 6 dnech skočila. Pak jeden den nic a najednou začaly mentruační bolesti a znovu krvácení. Tento stav, ovšem už bez bolestí, trvá již měsíc. Někdy se krvácení na půl dne či den zastaví, někdy je to jen špinění a někdy spíš už slabší krvácení, někdy jasně červená krev, někdy hnědá. Doktorka mi předepsala antibiotika, která jsem už dávno vybrala a k žádné změně nedošlo. Řekla mi, že mám ještě chvíli vyčkat. Ale už se mi to zdá divné....plánujeme druhátko a už bychom se chtěli snažit. děkuji moc za případné zkušenosti.

lussinka88
7. pro 2015

@letok Ahojky, nevím jestli máme stejnej problém.. ale i tak napíšu svojí zkušenost 🙂) já mám už obdobný stav 3týdny, byla jsem u doktora a ten mi řekl, že to není menstruační krvácení, ale krvácení mimo cyklus, tak mi nasadil norethisteron na srovnání cyklu. prý se do 48hodin krvácení zastaví, mám ho brát 10dní a pak by měla dojít normální menstruace - samozřejmě, že krvácení nepřestalo a dalších deset dní pokračovalo, po vysazení krvácení přestalo a menstruace se nedostavila. test negativní, tak jsem zmatená jak lesní včela.... :D proč ti vlastně nasadila antibiotika? 🙂

kuratkol
7. pro 2015

Ja tento stav mela 2x v zivote. Poprve, kdyz jsem zacala brat antikoncepci, to nebude tvuj pripad. Pak se mi to stalo znovu a byla mi zjistena cysta.

letok
autor
8. pro 2015

@lussinka88 no tonevím, jestli preventivně, kdyby tam byl nějaký zánět......Od srpna mám vysazenou antinu, tak nevím, jestli se tělo pomátlo....Cysta to taky není, to už mi doktorka kontrolovala.

elvira
8. pro 2015

Ono to někdy po vysazení antikoncepce takto blbne - někdo má hodně dlouhé cykly, někdo takové různé špinění. Pokud tě doktorka zkontrolovala a nic závadného nenašla, tak bych zkusila bylinky - kontryhel je výborný. 😉

nathy80
8. pro 2015

Před rokem jsem měla něco podobného. Pár dnů po menstruaci jsem slabě zakrvácela, pak špinění, slabé krvácení... Stále se to opakovalo. Na základě neslábnoucích pozitivních ovu testů jsem si udělala test těhotenský - a bylo z toho mimoděložní.

akankeo
8. pro 2015

@letok to muze byt mimodelozni tehu, cysts, zblble hormone nebo predcasna menopauza, ale resit leda s lekarem. Maximalne zacit pit ten kontryhel pokud je tehu test negativni a dat se vic do pohody...

danca_
8. pro 2015

Já něco podobného prožívala skoro tři roky...krvácení skoro pořád...vždy když to bylo neúnosné jsem dostala nějaké zaváděcí tablety, někdy hormony, někdy atb...různě...vždy se na pár dní sklidnilo a pak zase lepší a pak krvácení, špinění a tak pořád dokola...chodila jsem od čerta k ďáblu...všude na mě koukali jak když jsem v posledním tažení a po všech vyšetřeních se na nic zásadního nepřišlo...tak mi říkali, že pomůže těhotenství a vyléčí porod...verdikt po letech zněl chronický zánět čípku (lze léčit konizací - což vzhledem k tomu, že jsme chtěli miminko nikdo nepodporoval, nebo opravdu jen porodem údajně)...no a od doby co jsem těhotná, mám opravdu pokoj 🙂 ale prý to jsou spíše vyjímečné případy...tohle by mohlo být opravdu pouze vysazením HA...mnoho lidí v mém okolí se s tím potýkalo několik měsíců než se tělo umoudřilo...tak držím palce...

ileni
8. pro 2015

V listopadu jsem měla něco podobného, dostala jsem menstruaci, která byla nezvykle silná a dlouhá, po jejím konci jsem začla za dva dny začla opět špinit a měla jsem bolesti břicha. Po 3 dnech krvácení zesílilo, tak jsem šla k Dr., která konstatovala, že se jedná o cystu a že mám brát Norethisteron, že to přestane. Po dvou dnech jsem skončila u apolináře s podezřením na mimoděložní těhotenství, tt pozitivni, hcg 214, na ultrazvuku nic. naordinován klidový režim a čekat... za 4 dny na kontrole na ultrazvuku mi řekli, že se jedná o potrat dvojčátek.....

letok
autor
5. led 2016

Tak řešením mého problému má být hysteroskopie. Prodělal jste někdo? Spíš se ani tak nebojím zákroku, jako toho, co tam najdou.....Příčin krvácení může být více - od nádoru až po to, že tam opravdu nic není. Se tak bojím....

kotty
5. led 2016

@letok tento zakrok mela znama, myslim ze polypy v deloznim hrdle, pomohlo ji to

kakia88
5. led 2016

Holky já řeším něco podobného...po každé menstruaci tak 14 dní klid a potom začne špinění až do další menstruace ☹ řešila jsem to s dr.odběr krve ukázal zvýšenou hladinu prolaktoinu,momentálně beru Agnucaston udajně by se to měl zlepší ,ale mě přijde,že je to snad ještě horší...

deborah1
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikol179
15. únor 2022

Ahoj chtěla bych se zeptat... Ráda bych se zeptala co mám dělat když silně krvácím už měsíc v kuse.. tohle se mi stalo poprvé a když jsem hledala bližší informace tak jsem se zděsila... Jsem na začátku těhotenství... A myslela jsem že to bude spojené nějak s miminkem.. jenže já si ho nechci nechat...