Pozitivní těhotenský test a dlouhodobé krvácení

ancickahh
31. led 2021

Ahojky.Predem říkám,že zítra jdu na kontrolu k doktorovi ale i tak mě zajímá jestli někdo nemá podobnou zkušenost a popř. co se z toho potom vyklubalo.
Takže,poslední normální ms byla 13.12.2020.Po vánocích jsme na to s manželem hupsli.Par dní před ms jsem měla slabě pozitivní testy.Nasledne 13.1.2021 jsem začala špinit,pak tři dny menstruace cca na 1 vložku a pak další 4 dny opět hnědé špinění.Vzhledem k tomu že se menstruace dostavila tak jsem si myslela, že to bylo biochemické těhotenství.Po cca 5 dnech jsem začala opět špinit,udělala jsem si tedy test a byl pozitivní,clearblue test mi ukazoval 2-3 týdny.No jenže od toho minulého pondělí stále krvácím..tak dvakrát za den je ta krev červená zbytek pak hnědé špinění...takhle to mám prostě až do dnes..ve středu jsem byla na utz nebylo nic vidět.Be čtvrtek jsem byla na krvi a hodnota HCG 393.Zitra jdu znovu na krev a na ultrazvuk..ale mám strach z mimoděložního těhotenství...prosím máte někdo zkušenost s takto dlouhým krvácením a bylo vše v pohodě? A v případě že by se takto projevovalo mimoděložní,kdy by to tak bylo vidět na utz? Jinak krev mám jenom po utření,max na intimku.. intimku...Dekjutření

ancickahh
autor
31. led 2021

Jo a testy mám stále stejně pozitivní....

ancickahh
autor
31. led 2021

Jinak mám tedy ještě občasnou bolest podbřišku..jednou se mi to projevuje na pravé straně,po druhé na levé..prsa mám hrozně citlivá...ale je mi jasný že se takto může projevovat právě i to mimoděložní :(

pe_tu_ss_ka
31. led 2021

@ancickahh určitě kontrola, může jít o mimoděložní těhotenství.. já teda měla brutálně bolavou menstruaci, takže jsem myslela, že nic.. pak mi strašně pnuli prsa, udělala jsem test, a ukazoval 2 týdny 1-2 týden (po týdnu to má hodit 2-3).. 14 dní me sledovali, krev + ultrazvuk ob den.. dlouho to nebylo vidět, jen podezření, že je ve vejcovodu.. a pak při alparoskopii se to potvrdilo..

kevi1
31. led 2021

Uz som pisala sice ze vobec netusim, ale strasne ti drzim palec a urcite daj vediet jak si dopadla 💪🍀

leslieth
31. led 2021

Také jsem už jednou psala. Bohužel přesně takhle jsem to měla. Na utz nic. Hcg 1800, pak už jen šílené bolesti a mimoděložní. Doktoři pořád čekali a čekali, jestli se miminko neschovává, ale bohužel. Krvácení a hnědé špinění trvalo snad 14 dní.

ancickahh
autor
31. led 2021

@leslieth jejej,na to jsem zapomněla, že jste mi vlastně psala :O no jsem ze všeho hrozně vyjukana no... :/ A přitom by to bylo mé 3 těhotenství.... No,jsem připravená na nejhorší :( jak moc bych si přála,abych se zítra dozvěděla dobré zprávy :( jak dlouho jste potom byla v nemocnici?

ancickahh
autor
31. led 2021

@kevi1 neboj se, dám...ale mám hrozný strach :( nesnáším nemocnice....a nejvíc mě děsí ta nejistota..asi to.pujdu zaspat...

leslieth
31. led 2021

@ancickahh byla jsem tam myslím 3 dny, možná 4. Večer mě operovali, jeden den na aru, další normální odd a domů. Mám ten dojem. Ale já už jsem měla těsně před prasknutím vejcovodu.

ancickahh
autor
31. led 2021

@leslieth noo tak to doufám,že budu mít jiný průběh...se picnu,to je období fakt...

leslieth
31. led 2021

@ancickahh já z toho byla tenkrát hrozně špatná. Že jsem přišla o vejcovod a o miminko, ale možná jen díky tomu mně doktoři odstranili srůsty a jedno dítě mám a další čekám. Ať to dobře dopadne a dejte vědět.

kmarie81
31. led 2021

Mám za sebou mimodelizni ve vajecniku - hcg v 6tt 525 - řešili jsme to metrotrexatem, takže neinvazivní metoda a vaječník sme zachránili a díky tomu jsem teď v 38 tt - byla jsem na ivf a vím přesně že odebrali vajíčka jen z toho levého vaječníku, ve kterém bylo v únoru to mimoděložní. Doktoři z metotrexát nejsou zrovna nadšení, je pro ně lepší chirurgický zákrok, kde to ufiknou a je hotovo, kdežto takhle se to musí víc kontrolovat a občas opakovat (mě taky první injekce nezabrala a po cca 5 dnech museli aplikovat druhou. Kdyby to nedej bože bylo mimoděložní, zkus se zeptat i na metotrexát.

siima12
31. led 2021

Ahoj, já tě nechci strašit ale může se jednat o mimoděložní. Já to prodělala v létě. Jen tak jsem si udělala test nevím proč a vyšel pozitivní. Volala jsem na gyndu že se objednám, ptala se na MS řekla jsem že MS byla tak řekla hned že to je divný. Než jsem měla přijít špinila jsem nahnědlou krev. A bolel mě pravý vejcovod. Přišla jsem na gyndu tam nic neviděli, vzali mi krev. No a pak to bolelo víc tak jsem jela znovu na gyndu vím že to byl pátek měla jsem mít kontrolu. Doktor říkal že jsem 7+5 ale v děloze nic. Dal mi papír do nemocnice. Jela jsem hned vzala jsem si věci. Na operaci jsem šla ten den. Vejcovod praskl takže to bylo akutní. Takže pravý mi vzali a v levém mi praskli cystu. Byla jsem 1 den v nemocnici. Teď jsem znovu těhu a tentokrát to má být tam kde má

miselinna
1. únor 2021

achjo, četla jsem tvé příspěvky v jiném fóru.. tak držím palce a dej vědět jak jsi dopadla 🍀

klokanka31
1. únor 2021

@ancickahh To vypadá na mimoděložní 😞 jak jsi dopadla u doktora?

ancickahh
autor
1. únor 2021

Před chvílí jsem dojela a teď se ze všeho vzpamatovávam....HCG kleslo na 130, u pravého vaječníků mám jakýsi útvar prý neprokrveny ale nebyl si jistý co to je... ve středu jdu znovu na krev a na utz a když by se to zhoršovalo jako bolest a tak,tak mám jít do nemocnice...prý stále nemůže vyloučit mimoděložní...na levém vaječníku mám cystu....chtěl mě poslat do nemocnice dnes,že by udělali kyretáž a pak že když by HCG neklesalo tak by bylo jasné že je to mimoděložní...ale je to pořád 50:50.... Já jsem ale tu nemocnici dnes odmítla a slíbila jsem že pokud by se to zhoršovalo tak že si tam zajedu no...omlouvám se že píšu na přeskáčku,ale mám toho až po krk..protože do toho jsem volala s mamkou a taťku čeká operace....

klokanka31
1. únor 2021

@ancickahh To mě mrzí 😞

siima12
1. únor 2021

@ancickahh To mě moc mrzí 😔

ancickahh
autor
1. únor 2021

@siima12 no jo,nedá se nic dělat,já s tím trochu počítala ale pořád tam byla nějaká naděje...ale asi to tak má prostě být..zatím jsem teď rozhodnutá,že si najdu lepší práci,budeme se s manželem věnovat dětem a domečku a za čas to zkusíme možná znovu..ikdyz je fakt,že po této zkušenosti uvažuji,zda se do toho vůbec někdy ještě pustíme...jeden potrat jsem prodělala před prvním synem a nechci to zažívat případně po třetí...nad vodou mě drží,že mám dvě krásné a zdravé děti...

siima12
1. únor 2021

@ancickahh Já si zažila taky svoje 🙁 ale miminko jsme chtěli žádné nemáme. Taky jsem se do toho bála jít ale řekla jsem bez dětí nebudu. Tak se to povedlo. Nechci zatím nic zakřiknout

miselinna
1. únor 2021

Je mi to moc líto.. 😔

ludmilka90
1. únor 2021

@ancickahh Já našla pod stromečkem // po dvou týdnech potvrzeno těhotenství v děloze, po celou dobu jsem špinila. Za další 2 týdny kontrola, děloha čistá, odešlo to samo, tak pouze kontrola hcg, klesá pomalu. Před 2 dny bolesti v břiše, na pohotovosti mi řekli, ze je vše jak má být a byly mi dány léky proti bolesti a poslali mě domu, připadala jsem si jak tele. Za 3 hodiny jsem jela zpět. Potvrzeno mimodelozni těhotenství, krevní obraz úplně stejný jako odpoledne, žádná změna. Prasklý vejcovod, který mi odebrali, a už i krvaceni do břicha. Podle pana doktora nic akutního a klidně to mohlo počkat do rána 😢

siima12
1. únor 2021

@ludmilka90 Taky mi praskl když jsem měla mimoděložní 😣

ancickahh
autor
1. únor 2021

@ludmilka90 to mě moc mrzí :(

ancickahh
autor
1. únor 2021

@siima12 ach jo,proč se tohle děje :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru