Meškání menstruace, test negativní

nataly1995
6. led 2018

Dobrý večer chtěla bych vedět vaše zkušenosti..Jsem po porodu 5 měsícu.Menstruace mi chodila ješte před porodem nepravidelne a bylo to tak i porodu i když s omeškánim ale přišla jenže minulý měsíc nepřišla vůbec a všimla jsem si nadmerní vypadávaní vlasu.Testy jsem si dělala předevčírem a byl negatívny..K moji dr. mám jít v pondelí mněla dovolenou..Máte někdo takovou zkušenost?? Nevím čím to je..

caseopea
6. led 2018

Kojíš nebo ne? Mohlo by to mít vliv, co stres? A ještě 🙂 jsou důvody řešit otěhotnění? Jako jestli jsi měla pohlavní styk v plodných dnech.

nataly1995
autor
6. led 2018

Nekojím...A stresss joo mám protože díte tak skoro nechci.Antikoncepci nemužu kvůli zdr.stavu a tzv telísko taky ne.S přítelem si dávame pozor ale jak se říka 100% to není..Jen mi to nedáva smysl to vypadávaní vlasu a že test byl negativní vžduť přece po měsíci a týdnu skoro meškáni by měl ukázat že jsem ne? No ja nevím...

kusalova7
13. bře 2018

Tohle je vcelku běžné tělo se dává dohromady dlouho, já po první dceři dostala menstruaci až skoro po roce a půl je pravda že jsem kojila, ale u druhé to trvalo též přes rok a to jsem kojila bohužel jen do 10 mes. Vlasy a celý organismus jsou oslabené chce to nějaké vitamíny vlasy třeba biosil, biotin... Popřípadě se poradit s MUDr nebo v lékárně, pokud chceš mít jistotu že jsi nebo nejsi těhotná určitě zajdi k MUDr