Motání hlavy, účinná rada prosím? Může to být nástup menstruace po porodu?

27. črc 2021

Krásný odpoledne maminky, poslední dobou se mi dost motá hlava. Beru hořčík s vitamínem B, zabral mi, ale dnes teda z ničeho nic se mi opět začala silene motat a já nemohu ani sedět. Jsem už 9 měsíců po porodu a menstruace se zatím nedostavila (to je normální) ale nemůžou to být třeba hormony? Ze by se mi to mohlo třeba už chystat? Nebo já nevím..
beru ještě ráno 1 a dopo 1 tabletu cipralexu, od pritele jsem byla hodně mlacena, tak jsem potřebovala AD a kourim občas iqos (mala není kojená a nekourim to doma) takže to malé neškodí..začala jsem ho kouřit jak jsem přestala kojit, jinak predtim ani v tehu jsem nekourila. Vše jsem chtěla detailně popsat.. děkuji za radu co na to.. nebo co to muze byt..

zelenaesmolda
27. črc 2021

Zajdi si na krev,bez toho jsou to jenom dohady.A motani hlavy muze byt zpusobeno nedostatkem horciku.

autor
27. črc 2021

@zelenaesmolda na krvi jsem byla 2 měsíce zpět a vše v pořádku.. ale moc děkuji, zavolam tam a zeptám se

sebestka
27. črc 2021

Může to být od krční páteře nebo to může být i psychika. A nebo by to mohly způsobovat i ty antidepresiva. Jak dlouho je bereš?

autor
27. črc 2021

@sebestka 3 roky a vše vždy v pohodě s AD.
Stres si myslím, ze to muze byt, na dítě jsem sama..

sebestka
27. črc 2021

No, tak ty AD už bereš dlouho, tím to nebude. 🙂

autor
27. črc 2021

@sebestka Nevím právě, co se teď děje 😐