Možná jsem těhotná. Mám brát od 5DC Clostylbegyt?

gracinka7
18. srp 2014

Ahoj,
v lednu jsem vysadila prášky a dva měsíce se nic nedělo. Doktor mě prohlížel a nějak se mu nelíbily moje vaječníky. Prostě byly jakoby zaseknuté v jedné fázi. Dal mi Proveru na rozhýbání cyklu a k tomu Clostilbegyt na podporu ovulace. Menstruace chodí pravidelně, ovulaci zjišťuji měřením teploty a ovulačními testy. Poslední ovulace byla 6.8., už pět dní je mi špatně od žaludku, na záchod chodím každou půlhodinu, ztvrdly mi bradavky a bolí mě. Test mi dnes vyšel negativní. Bohužel jsem byla pár dní pryč a tu proveru jsem si zapomněla vzít s sebou, takže jsem ji nebrala. Kdybych ji vzala, menstruace by přišla 18.8. Jde mi o to, že když si ji teď vezmu a náhodou se mi spustí i přes to, kdybych byla těhotná, tak mám od pátého dne cyklu začít brát ten Clostilbegyt, jenže ten způsobuje potrat. Tak co s tím? Mám ho vynechat (a doufat, že pokud nejsem těhotná, bude ovulace jak má být) a počkat ještě pár dní, jestli nebude test pozitivní? Doufám, že jsem to napsala dost srozumitelně a někdo mi poradí.

dixi09
18. srp 2014

Pokud jste měla ovulaci, tak tělo samo vyprodukuje dostatek progesteronu a není třeba dávat Proveru. Vyčkejte, dělejte opakovaně těhoenské testy, pokud budou stále negativní a menzes nikde zajděte za Vašim lékařem. Pokud nebude potvrzeno těhotenství, menstruaci Vám vyvolají Agolutinem.

gracinka7
autor
19. srp 2014

@dixi09 Děkuji za odpověď

becicka
19. srp 2014

@gracinka7 Taky jsem si nevzala Proveru, tak čekám, co bude...