Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nedostavila se menstruace, asi kvůli cystě

piereto
11. zář 2017

Zdravím, jdu si k vám pro názor😉.
Před deseti dny jsem si oběhala kolečko na gynekologii, kvuli cystám a jizvě po sekci, teď se mi nedostavila menstruace, ale těhotná určitě nejsem, vím, že cysta mnohdy absenci ms zapříčiní, co ale nevím je, zda to musím řešit s dr.? Nebo mohu počkat až se tělo samo rozhoupe? Děkuji a přeji pěkný den😉.

sendano
11. zář 2017

@piereto Taky by mě to zajímalo. Celý život mám menstruaci pravidelně +- 4 dny a teď 20 dní zpoždění. Těhotná určitě nejsem.

piereto
autor
11. zář 2017

Tak uvidíme zda nám někdo poradí😉

kafr
11. zář 2017

Ahoj, kazda cysta muze byt jina, zalezi z ceho je. Moje zkusenost: z niceho nic se mi udelala cysta, Mudr ji zjistila nahodou, MS se krapet opozdila, ale probehla normalne. V pulce dalsiho cyklu cysta praskla za silenych bolesti, vezla me rychla, v nemocnici pres noc na pozorovani, vse o.k. Jenze obratem se vytvorila dalsi (citila jsem tlak, ze roste), takze rychle k mudr., ano cysta, opet MS jen par dni pozdeji, opet praskla ( tentokrat jsem to vydrzela, ale manzel uz chtel jet do spitalu). To uz jsem byla i v peci Prenatalu, podezdreni na endometriozu. V dalsim cyklu opet cysta, nasezana antikoncepce- cysta mela zmizet sama. V dalsim cyklu opet tlak, opet k mudr. 4. cysta a ta 3. nezmizela, byly tam obe. Endometrioza potvrzena. Dalsim krokem bylo umele vyvolani prechodu. A pak otehotneni (nastesti se povedlo). Vsechny byly na jednom vajecniku, ktery je ted v dost bidnem stavu.
Pokazde, kdyz jsem se objednavala k mudr "ze mam asi pocit" ze mam dalsi cystu, pripadala jsem si jako hypochondr. Ale vem to cert! Od toho tu ti doktori prece jsou. Kdyz je clovek zdravy, tak je nepotrebuje. Muzete si zadelat na problemy, radsi si k mudr. zajdete.

piereto
autor
11. zář 2017

Teda, to jste si užila! Já mám právě cystu poprvé, přesněji několik a jsou právě kolem jizvy po sekci. Vidělo mě několik doktorů a nikdo se ani nezmínil, že by měl/mohl nastat problém, proto se ptám, zda raději jít nebo vytrvat🙂. Nic mne nebolí, jen ms nikde...

piereto
autor
11. zář 2017

@kafr Teda, to jste si užila! Já mám právě cystu poprvé, přesněji několik a jsou právě kolem jizvy po sekci. Vidělo mě několik doktorů a nikdo se ani nezmínil, že by měl/mohl nastat problém, proto se ptám, zda raději jít nebo vytrvat🙂. Nic mne nebolí, jen ms nikde...

Sem začni psát odpověď...

Odešli