Netvoří se mi děložní výstelka, co mě čeká v Gennetu?

thereskaaa
23. led 2014

Ahoj děvčata .. prosím o rady, informace apod.. s manžou jsme se rozhodli, že je čas na miminko, vysadila jsem ant. v červnu 2013 a do nynějška nemám menses.. doktor mi sdělil, že se mi netvoří děložní výstélka a vypíše mi žádanku do Genetu. Mohli byste mi tak nějak říct, co mě tam čeká?? Vyčetla jsem nějakou metodu CAR .. jak to postupuje potom dále?

dadushe
23. led 2014

@thereskaaa Jak já to chápu selským rozumem, tak ti v CARu podle mě udělají kompletní hormonální profil, vyšetří si tě znovu dopodrobna a potom ti nasadí nějakou hormonální léčbu. Růst děložní sliznice je stimulovaný estrogenem, takže bych to viděla tak, že dostaneš pilule nebo nějaké ty injekce a vybudí ti tělo k mateřským aktivitám🙂 Možná ještě budeš poslaná na hysteroskopii, aby se podívali dovnitř jak to tam vypadá, jestli tam třeba nejsou srůsty či tak🙂 Jinak doporučuju se prolévat kontryhelovým čajem a zobat nějaké ty vitamíny🙂 Určitě to nakopnou, uvidíš🙂

thereskaaa
autor
23. led 2014

Moc děkujiiii... byla jsem z toho trochu vyjukaná, když mi to doktor řekl. nikdy jsem o tom neslyšela 🙂
vitamínky zobu, koupím ještě ten čajíček 🙂

dadushe
23. led 2014

@thereskaaa Mě ještě napadlo, že když jsem vysadila antikoncepci (z důvodu, že mi skončil vztah), tak mi MS naskakovala půl roku. Vyvolávací injekce nepomohly, jak na tom byla děložní sliznice ale nevím. Nechtěla jsem mimčo, tak jsem to neřešila a ani doktor, po půl roce se mrcha pak začala sama dostavovat, takže každému to možná naskočí jinak🙂 Třeba nakonec než se tam dostaneš, bude to ok, tak hodně štěstí🙂

lucielle123
23. led 2014

Ahoj, já po vysazení antikoncepce spíš cyklus neměla než měla. Dostala jsem to tak jednou za rok. V září jsem s tím byla u doktora, ten mi udělal testy a nasadil léčbu.. Jeden cyklus přišel po ukázkových 28 dnech a další už nepřišel vůbec.. 🙂 dnes jsem v 9. týdnu 🙂 takže nevěš hlavu, dneska se už dá hodně vyřešit.. držím palce!

simbelmine
23. led 2014

Bý tebou, tak ještě počkám a nechám tělo, ať se dá dohromady. Taky jsem vysadila prášky loni v létě a od té doby jsem měla ovulaci tak jednou dvakrát, ale s doktorem to ještě neřeším. Léčba by znamenala rvát do těla další hormony a zamazávat problém, který stejně je. Takže zdravější strava, ženské bylinky a víra ve vlastní tělo.

thereskaaa
autor
24. led 2014

celkově jsem měla s menses vždy problém i s antikoncepcí jsem to kolikrát neměla.. tak uvidíme, co nám povědí v Gennetu, jedeme tam 13.2. :-/

thereskaaa
autor
24. led 2014

jinak holky mooooc děkuju .. aspoň jsme mne uklidnily, že to není nic hroznýho 😎