Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gennet Praha 7 - začínáme od první návštevy.

Gennet Praha - ArchaGennet Praha - LetnáSpermiogramDiagnostické metody vyšetření ženyMenstruaceOvulaceSnažíme se o dítěDělohaEndometrióza
agggnes1989
23. čer 2020

Ahoj 🙂 ráda bych tu založila fórum pro nás děvčata, který začínají v Gennetu v Praze 7 🙂 s přítelem se snažíme rok a půl, já bohužel před lety se zjištěnou endometriozou a mám za sebou dvě kyretáže ( dokonce jedno s tranfuzemi) kvůli sraženinám v dutině děložní. Včera jsme absolvovali první návštěvu v Gennetu, paní doktorka Hokerová, vzali nám krev na pohl. nemoce, vysvětlili, co se bude dít, teď mě čeká počkat do menstruace, druhý den dorazit k nim, vezmou krev (hormony), donést moč,. 3.7. přítel objednán na spermiogram, po menstruaci se objednám na den předběžné ovulace a budou zkoušet průchodnost k vajíčkům. A dál se uvidí...tak, mám tu taky někde někoho, kdo začíná od píky jako my? 🙂 Ráda bych si vyměnila názory, poznatky apod. 🙂 Děkuji 🙂

ellena24
23. čer 2020

Ahoj na podzim jsem začala chodit k paní doktorce Hokerové a teď už čekám na první ultrazvuk 😉 tak držím palce 👍👍

agggnes1989
autor
23. čer 2020

@ellena24 jééééé, tak to moc gratuluji 🙂 paní doktorka mi přišla sympatická, takže vidím, že je i šikovná 🙂

ellena24
23. čer 2020

@agggnes1989 jojo byla moc fajn 🙂 zákroky mi pak dělala Jarošová a Černý a oba taky moc fajn 🙂

pecenacek
26. čer 2020

Ahoj,první návštěva 9.6. odběry krev, moc a spermio máme za sebou a teď sem byla v pondělí na krev při ms. 30.6. jdeme na konzultaci a utz na možnou ovu. Jinak nemám vejcovody, 2x mimoděložni,takže uvidíme kdy začneme s hormony a pak odběr vajíček a následný ET.

pecenacek
26. čer 2020

@ellena24 jinak 30.6. jdeme k MUDr. Černému,jinak máme MUDr. Jarošovou.

ellena24
26. čer 2020

@pecenacek já byla u Jarošový dneska, je moc milá 🙂

agggnes1989
autor
28. čer 2020

@pecenacek tak to už máte pěkně za pár, budu moc držet pěsti, ať to vše vyjde 🙂 já teď čekám až přijde MS, abych se vydala na odběry

pecenacek
28. čer 2020

@agggnes1989 no podle ostatních to bylo na půl roku nebo déle,tak nevím.u nás to zatím bude skoro měsíc? 😂 tak sem zvědavá,co nám tedy řeknou 30.6.?

agggnes1989
autor
29. čer 2020

@pecenacek tak máš pravdu, když jsem se tam objednávala, všichni mě strašili min.3měsíční dobou a oni mě objednali vlastně skoro za 14dní 🙈 prosím Tě a můžu se zeptat...ten spermiogram...jak to chodí? 😀 jde tam sám nebo tam můžeš s ním? 🙈😀

pecenacek
30. čer 2020

@agggnes1989 jde tam sám.ja osobně sem počkala venku a za chvilku byl zpátky.Kdyz je objednaný jen partner, ani tě nahoru nemusi nepustit kvůli Covid.

pecenacek
27. črc 2020

@agggnes1989 tak jak pokračujete?mě čeká zítra opu,mám trošku nerviky z té narkózy 😢 stimulaci sme dali v poho.

agggnes1989
autor
28. črc 2020

@pecenacek Tyyy jo, už takhle rychle? 🥺 A můžu se zeptat, co testy, našli Vám něco? My vlastně dopadli dobře, přítel dosti plodný 😃 a já taky v pořádku, jen nám našli nějakou urologickou bakterii v moči, takže jsme teď dobrali antibiotika. Teď v pondělí mě čeká test průchodnosti, ale bohužel mi vyšly špatné testy na gyndě z cytologie, už podruhé od začátku roku mají podezření na HPV virus, takže jsem objednaná do nemocnice až na 22.9.🙄 Tím pádem se musí čekat, až jak to dopadne a pak se teprve bude zase něco dít, doktorka v Gennetu mi řekla, že by bylo fajn, kdybych byla čistá 🤷🏽‍♀️ každopádně neboj, určitě to bude dobrý 🤗 moc budu držet palečky 🙏 hlavně, ať vše dobře dopadne 🙏

pecenacek
28. črc 2020

@agggnes1989 u nás testy dobrý,ale ATB sme brali taky.nasli nám chlamydie a já měla zanet děložního čípku, teď už přes 2h čekáme na odběr a já už sem hrozne nervózní.pak se uvidí kolik jich bude a kdy se bude zavádět.

agggnes1989
autor
28. črc 2020

@pecenacek tak držím pěsti, ať jich není málo, ani moc 😁🙏❤️ všechno dobře dopadne, musíš věřit 🙏 i když vím, že je to na palici 😔 ale to dáš 👍🏼🤗

agggnes1989
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
agggnes1989
autor
30. črc 2020

@pecenacek ahojky, tak vše v pořádku? 🙏

pecenacek
30. črc 2020

@agggnes1989 ahojky,odběr 14 folikulů 13 vajíček, oplozených 11,zítra budou volat kolik se vyvíjí a v sobotu transfer 😉

agggnes1989
autor
31. črc 2020

@pecenacek no, tak to je myslím super zpráva 😊 tak držím pěsti, ať se vše dobře vyvede 🙂

pecenacek
31. črc 2020

@agggnes1989
Pořád máme 11 i když sem se nějak dopocitala 10
2x 8.bun, 4x 7.bun, 1x 6.bun vše jedničkové. A pak 3x 5.bun. dvojkové protože jsou menší asi posledni oplozené a transfer snad sobota cca 12h a samo sem se zapomněla zeptat kdy budou mrazit.

agggnes1989
autor
31. črc 2020

@pecenacek tak super, to vypadá dobře 🙂 a nějaké bolesti nebo jak Ti je?

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru