Gennet Praha 7 - začínáme od první návštevy.

agggnes1989
23. čer 2020

Ahoj 🙂 ráda bych tu založila fórum pro nás děvčata, který začínají v Gennetu v Praze 7 🙂 s přítelem se snažíme rok a půl, já bohužel před lety se zjištěnou endometriozou a mám za sebou dvě kyretáže ( dokonce jedno s tranfuzemi) kvůli sraženinám v dutině děložní. Včera jsme absolvovali první návštěvu v Gennetu, paní doktorka Hokerová, vzali nám krev na pohl. nemoce, vysvětlili, co se bude dít, teď mě čeká počkat do menstruace, druhý den dorazit k nim, vezmou krev (hormony), donést moč,. 3.7. přítel objednán na spermiogram, po menstruaci se objednám na den předběžné ovulace a budou zkoušet průchodnost k vajíčkům. A dál se uvidí...tak, mám tu taky někde někoho, kdo začíná od píky jako my? 🙂 Ráda bych si vyměnila názory, poznatky apod. 🙂 Děkuji 🙂

agggnes1989
autor
16. led 2021

@pecenacek no holka, to bych byla lehce nervózní i já. To by se mi moc nelíbilo. Já jsem zase taková, že ten člověk se mi musí líbit a nesmím z něj mít špatný pocit. Tudíž možná by stálo za to se pokusit zeptat, zda nemůžeš dostat někoho jiného a nebo to hold s ním vydržet 🤷🏽‍♀️ a naštvat mě, tak mu to snad i řeknu, že jestli ho to nebaví, tak to povolání nemá dělat. 😠