Neúspěšné MESA-TESE. Byl někdo vícekrát?

petinax
15. srp 2010

ahojky holky zakládám novou diskuzi jak už víte z názvu...máme za sebou neúspěšné tese a příčinu azoospermie máme neznámou...zajímalo by mě,zda byl někdo na tehle operaci ještě podruhé či potřetí a jestli se nějaké spermie našli díky

ajvanka
7. zář 2010

ahoj petinax, my mame za sebou tiez jedno neuspesne mesa/tese.. manzelovi tam bohuzial nic nenasli. Myslim si, ze po druhe alebo potreti se to uz neoplati absolvovat, ale neviem to urcite. 😖

petinax
autor
16. zář 2010

právě že sem četla u mudr kočího na www stránkách že byl někdo i vícekrát a třeba po 3 mu našli,ale těch peněz co to stojí to je nehorázné!!!!ajvanka jakou máte příčinu neplodnosti, tedy jestli chápu dobře azoospermie ale jaká je příčina.

ajvanka
29. čer 2011

petinax, manzel ma problem priamo vo vytvarani spermii uz ve varlatech, strasne vysoke hodnoty v krvi niektorych hormonov a prave tym, je porusene vytvaranie spermii, nenasli ani jednu. Pricinu nam presne nepovedali, mozny prekonany zapal, nedolieceny zapal, alebo aj fyzicka pricina. Vraj je tazko obnovit funkciu.

ellisabetha
19. lis 2015

Partner byl na operaci minutý týden a bohužel taky nic nenašli a dr.KOčí nám řekl, že v této chvíli je to vše, co jsme mohli udělat. Možná za pár let bude medicína zase o něco dále,ale v tuto se zatím více dělat nedá. ☹ Má genetickou poruchu od narození, nevyvinuté semenné kanálky a netvoří se mu spermie.

cleo253
19. lis 2015

☹ to je mi ľúto aj náš to čaká a aku ma tu gen poruchu?

verulix
20. lis 2015

Ahoj holky, my jsme byli poprvé ve FN v Olomouci a nenašli nic a včera byl manžel u dr. Kočího a mámééééééé 😀 Povíce než půl roční hormonální léčbě. Původní problém by, že manželovi v dětství pokazili operaci oboustranné tříselné kýly a přerušili vývoj semenných kanálků nebo něco takového, spermie se mu sice tvořily ale minimum a se špatnou morfologií no a po těch hormonech se našlo pár zdravých pohyblivých, juhůůůů

chiara75
18. únor 2016
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@verulix Můžu se zeptat, zda se našly až při MESA-TESE nebo dříve?

verulix
24. bře 2016

@chiara75 promiň že odpovídám až teď, nějak jsem to nepostřehla. V průběhu té hormonální léčby našli při spermiogramu ojedinělé mladé formy,ale kvalitní funkční nic,to až při mesa-tese.