Nevolnosti po porodu, máte zkušenost?

valeri10
3. zář 2017

Ahoj jsem půl roku po porodu a trápí mě nevolnosti. Několikrát za den (každý den jinak)se mi udělá špatně od žaludku. Spíš až k večeru. Kojim tak se snažím jíst pravidelně, vyvážene, žádné těžké, tučné, smažené. Možná je to z hormonů, podrážděny žlučník, únava... má někdo prosím zkušenost?Děkuji

luciapaja
4. zář 2017

Male budou 2mesice a me je na zvraceni pokazde, kdyz se prisaje.Neni to nic brutalniho, ale je to divne.

vendelinka08
4. zář 2017

Nech si zkontrolovat stitnou zlazu...mela jsem to dyl po porodu...nevolnosti...tak jsem sla ke sve dr na odbedy a tam mi to zjistili. Jsou to asi hormony. Ty mohou nadelat paseku. Ale nenechavej to jen tak byt...

valeri10
autor
20. říj 2017

Tak jsem byla na vyšetření a vše v pořádku. Nakonec mi pomáhá pravidelně a hlavně i večer jíst. Vstavam a dostavam se k snidani mezi osmou a devátou tak se musím večer v devet ještě najíst. Vic jak dvanáct hodin bez jídla mi v těle dělá takovou paseku,že je mi zle.

valeri10
autor
20. dub 2018

Tak záhada nevolnosti vyřešena - intolerance na laktozu.

vendelinka08
21. dub 2018

Muzu se zeptat..jak ti to nakonec zjistili a jake problemy jsi presne mela? A co pri intoleranci ti dela zle a co muzes jist? Take mam podezreni..dekuji

valeri10
autor
21. dub 2018

Zjistila jsem to sama když jsem si dala sklenku mléka a udělalo se mi hodně špatně (normálně piju jen kakao a právě kakao ty příznaky mirni.to samé jogurt,protože obsahuje živé kultury,ktere těžkosti mirni).nebýt toho mléka tak to doteď nevím. Takže jsem vynechala na pár dnů mléko (ani trochu do kávy nesnesu)jogurty a syry,máslo a bylo mi dobře. Teď si dávám max bílý jogurt po něm mi špatně není.a taky mi dělají zle sladkosti s polevama a zakusky. Tam všude laktoza je.