Nízká sliznice, po injekci vyroste?

lilavatty
28. led 2016

Ahoj holky, mam dotaz... vcera jsem byla u doktorky, protoze sem to od listopadu nedostala. Udelala mi vysetreni a pry mam nizkou sliznici a ani bych to nedostala...😕 pichla mi tedy injekci, do.tydne dostanu mesicky. Chci se ale zeptat, jak je to s tou sliznici? Je mozne, ze po pichnuti injekce a dostaveni mesicku, vyroste? Nebo je to beh na dlouhou trat? 😕 jinak beru kyselini listovou a koupila sem si kontryhelovy caj... poradte prosim... je mi jasne, ze ikdyz dostanu mesicky, zase nemusim mit ovulaci...

teatime
28. led 2016

Ahoj, nenech se tím nijak rozhodit. Nízká sliznice je něco, s čím se potká spousta holek. Já to měla taky tak, dokonce jsem to nedostala několik měsíců. Pak jsem začala pít kontryhelový čaj a za tři měsíce už byl syn na cestě. Ta rychlost nás až zaskočila. 🙂

werumka
28. led 2016

@lilavatty Nízká sliznice je důsledkem toho, že neprobíhá ovulace. Otázkou je, proč neprobíhá. Asi by byl na místě hormonální profil. Určitě se vyplatí nasadit kontryhel, nebo gynex kapky, vitamíny skupiny B. Zkusit sledovat ovulaci. Uvidíš, co bude dál.

lilavatty
autor
28. led 2016

@teatime doufam ze to tak bude... 😕 ja jen ted nevim... az tedy dostanu mesicky, tak pak mam hlidat jestli dorazi ovulace? A pokud nedorazi, tak ro znamena ze sliznice je stale nizka? A ovulaci staci zkouset podle testu?

werumka
28. led 2016

@lilavatty Pokud mas po vysazeni HA nejakou kratsi dobu, tak je caste, ze ovulace hned nenabehne. A kdyz nemas ovulaci, tak casto neprijde ani menstruace. Doporucovala bych merit bazalni teplotu, nakoupit ovulacni testy a nasadit ten kontryhel. Ale zaroven pocitej s tim, ze ovulace muze prijit hodne pozde, treba az 40. Den cyklu. Pokud by uplynulo zase 60 dni od zacatku menstruace, teplota a ani testy by ovulaci nezachytily, tak pak by to asi zas bylo na vyvolavacku. Ale bud trpeliva a zkus cyklus sledovat. Ony ty vajecniky naskoci 🙂

teatime
29. led 2016

@lilavatty Upřímně, tohle nevím. My ovulaci nezkoumali, neměřili jsme teplotu a nic.

lilavatty
autor
31. led 2016

HA jsem vysadila v listopadu. Od te doby nic. Ve stredu jsem byla na te injekci, ale stale jsem to nedostala..kdyz to do stredy nedostanu, mam jit opet na dalsi injekci? Doktorka rikala ze bych to mela do tydne dostat. Ale jak jsem procitala prispevky, tak je i bezne, ze to nekdo nedostal treba po 3 injekcich.... jsem v tom vsem zacatecnik, tak nevim.... 😕

lilavatty
autor
4. únor 2016

Tak holky, od pondeli do stredy u me probehly.mesicky ☺ chci se vas zeptat, jak ted poznam ze mam tu.sliznici vetsi? Musim k doktorce na vysetreni? Nebo se to da nejak zjistit?