Nosifol - máte zkušenost?

ssassi
5. říj 2012

ahoj všem.
chtěla bych se začít snažit o druhé mimi. ale "nefunguji" úplně správně. první dítě se podařilo až po hormonální stimulaci. tomu bych se tentokrát chtěla vyhnout. byl mi doporučen NOSIFOL. máte s tímto novým přípravkem někdo zkušenost?
díky!

ajajirka
1. lis 2016

nosifol mam sacek 5,5g

ajajirka
1. lis 2016

@salenas aha ja mms obsach celho sacku 5,5g

salenas
1. lis 2016

@ajajirka ano, a inositolu v něm je kolik ?

ajajirka
1. lis 2016
salenas
1. lis 2016

@ajajirka Obsahuje 2g myo-inositolu a 200 μg kyseliny listové.

ajajirka
1. lis 2016

@salenas já to tma nevicetla vis

ajajirka
1. lis 2016

@ajajirka já ppila jeden sacek dene tak mozná proto se nedari ne?

ajajirka
1. lis 2016

@salenas já piju mesic jeden sacek dene proto sem ozná nedari ze?

salenas
1. lis 2016

@ajajirka pokud nemáš ovulaci, nedozrávají ti vajíčka, je potřeba 4gr denně, tak si kup ten čistý nebo fertipronu, ta je levnější a pij dva denně. Na netu jsem koupila fertipronu i za 220 Kč, což je cena pěkná

ajajirka
1. lis 2016

tak si mam koupit fertiprona je to ?
mas nejaky blizsi odkaz prosim a v tabletach to neni?

ajajirka
1. lis 2016

@salenas ddekuju moc snad to pomuze

ajajirka
1. lis 2016

@salenas a jak dloho se o ma uzivat

salenas
1. lis 2016

@ajajirka po otěhotnění se může a nemusí vysazovat, já vysadila a používám femibion

ajajirka
1. lis 2016

@salenas děkuji a miminku kdyz ho uzivas neublíží?

salenas
1. lis 2016

@ajajirka tam není co, co by mu mohlo ublížit. kyselinu listovou potřebuješ a inositol spadá do skupiny vitámínů B a ty jsou v těhotenství též potřebné. Najdi si inositol na netu a počti si 🙂

ajajirka
1. lis 2016

@salenas díky moc uz mam objednáno

ajajirka
3. lis 2016

salenas: dnes my ot mam prijit zaim ovu nerpbiha a piju furt ten nosilofl jeste par pytlicku mam

salenas
3. lis 2016

@ajajirka a to vis primo od doktora,ze nemas ovulaci nebo ti ji neukazuji testy ? jak dlouhy mivas cyklus?

eliskan
3. lis 2016

Mam Siofor na prodej.

ajajirka
3. lis 2016

@salenas NEUKAZUJÍ MY JÍ TESTY A PRAVIDELNE JÍ ANI MS NEMÍVÁM

salenas
3. lis 2016

@ajajirka a řešila jsi to s gynekologem ?

ajajirka
3. lis 2016

ZATIM MY DOPORUCLA JEN NE NOSIFOL

salenas
3. lis 2016

@ajajirka to je teda velice zvláštní přístup, pokud žena nemá menzes.. je to potřeba řešit .. co změnu gynekologa ? na vyvolávačku chodíš ?

ajajirka
3. lis 2016

JO NA VYVOLÁVSCKY CHODIM FURT

dockysbazar
14. lis 2016

Zbylo mi ještě 12 sáčku Nosifol Forte. Už jsem ho nestihla celý dobrat, protože zabral 🙂 Tak můžete mrknout do mého bazaru, kdyby chtěl někdo vyzkoušet za lepší peníze.

aneta1202
14. lis 2016

Nosifol určitě doporučuji, Zbylo mi celé balení a asi 12 dalších sáčků. Kdyby měl někdo zájem, písněte, prodám levně. Mám i kapky gynex, které jsem ani nezačala užívat 🙂

ajajirka
15. lis 2016

@aneta1202 já bych chte lskusit ty kaky gnex jelsi bymynepo´mohli

petruse66
15. lis 2016

@aneta1202
Ja bych brala ten nosifol pokud jeste je 🙂 🙂

verca218
29. lis 2016

Ahojky holky jsem tu nová a chtěla bych od Vás radu. S přítelem se snažíme o mimi rok a zatím marně. K lékaři jsem zatím nešla říkala jsem si ze bych zkusila nějaké vitamini na podporu plodnosti. Na netu jsem objevila Nosifol... jen nevím zda mohou Nosifol užívat i chlapi a zda jim nejak pomuze a jestli neni urcen primo pro zeny nebo jestli je možné ze ja bych napr. užívala Nosifol a přítel FertiMan. Nevím jestli není lepší užívat spolecne vitamini od stejné značky nebo jestli se to může takhle nakombimpvat.... moc děkuji za odpovědi!! 🙂