Nosifol Forte, Drmek a Gynex. Máte zkušenost?

clifary
19. bře 2021

Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti? Gynex beru od ledna a nosifol a drmek ted posledni mesic, do te doby jsem brala inofolic. Diky

michaelarousova
19. bře 2021

@clifary ja zkusila gynex a nesedl mi vubec, drmek jsem brala chvilku a hned jsem otehotnela..ale nemyslim si ze to bylo tim☺️

jako_mala_holka
19. bře 2021

Zkoušela jsem vše a otěhotněla jsem při užívání Nosifolu (sacky duo active)... Krásne se mi zkrátil cyklus, naběhla ovulace a behem tři cyklu bylo zaděláno 😁 s gynexem jsem měla cyklus i 70 dní, nejdelší v životě... A ty bolesti při MS, takové jsem nikdy neměla, fuj... Drmek ani nevím, jestli nějaký účinek vůbec měl 🤔

kvetuska145
19. bře 2021

@clifary gynex mi nepomhl, drmek jsem nemela a nosifol asi ano, hlavne me zkratil me dlouhe cykly a nahodil ovulku ✌🏻🥰🙏🏻

anpineapple
19. bře 2021

Ahoj, ja beru Drmek uz třetí cyklus a nic. Asi nepozoruji vůbec žádné změny 😀

clifary
autor
19. bře 2021

Diky za zkusenosti. S prvni dcerou jsem zacala brat drmek a bylo zadelano 😃 no ted se snazime o druhe uz vice jak pul roku a pred mesicem jsem ho nasadila take spolecne s nosifolem. Dneska mam 5 den zpozdeni, test negativni, tak cekam ze ms dorazi. Doted jsem mela cykly vicemene pravidelne az na prosinec a leden. Od ledna beru ten gynex a je pravda, ze od te doby mam ms bolestivejsi nez jindy, tak ho asi vysadim.

mouss
19. bře 2021

@clifary pomohl mi gynex v kombinaci s kremem cytovial. Kapala jsem maximalni pocet kapek co je v navodu. Otehotnela jsem do 3 mesicu, ackoliv jsem predtim vubec nemela cyklus.

mouss
19. bře 2021

@clifary pomohl mi gynex v kombinaci s kremem cytovial. Kapala jsem maximalni pocet kapek co je v navodu. Otehotnela jsem do 3 mesicu, ackoliv jsem predtim vubec nemela cyklus.

terezkajahudka
20. bře 2021

Gynex jsem brala a žádnou změnu jsem necítila až na to že mi po něm nebylo nějak dobře no a Drnek beru teď a pořád nic necítím, možná ho beru zatím moc krátce na to abych poznala změnu. :?

danvitka
20. bře 2021

Brala jsem Fertipronu a Femibion asi půl roku a nic (je tam taky folát), teď mám koupený Drmek tak zkusím. Ale až mi najede MS zatím čekám po potratu a po covidu 😢

marketanova
20. bře 2021

Nosifol jsem také užívala, ale moc to nepomohlo, jsme ve fázi IVF.

gracelove
8. dub 2021

Ahoj, nosifol nebo to dua active, prostě kde je myo-inositol jsem brala už dřív, nepomohlo. Teď beru drmek, zatím mám pocit, že ani nedorazila ovulace. Chtěla jsem prodloužit cyklus, mám ho krátký a krátkou luteální fázi, ale mám pocit, že mi spíš zablokoval ovulaci, což je další hřebíček do mé "rakve". Nemáte někdo také takovou zkušenost?

gracelove
9. dub 2021

Ahojky, tak hlásím, že dle teploty ovulace byla (zvýšení teploty proběhlo), ale ne dle ovulačního testu. Ten se mi teda pozitivní nepodařilo zachytit. Jinak teda dnes jsem ho už zase nasadila, začala mě bolet prsa brzo po ovulaci a každý měsíc bolí až do MS. A bohužel cítím i břicho jak před MS. Tak jsem teda doufala, že drmek pomůže, když má pomoci i s PMS. Beru tu vyšší dávku, 2 tablety denně. Jakmile bolí prsa, vím, že to je v háji, nikdy se nezadařilo, ani duch na tt. Tak škoda... možná zkusím tu fytosóju, inofolic a pokud by Drmek prodloužil LF, tak budu brát od ovulace příště, že mu dám šanci...