Nucení na močení rok po porodu

zlobitko
5. srp 2018

Ahoj, jsem rok po porodu a začala jsem mít problémy s moč. měchýřem. Mám neustále pocit, že potřebuju na záchod. Cvičení na pánevní dno dělám. Máte s tím někdo zkušenosti?

nikolab20
5. srp 2018

@zlobitko přesně tento problém jsem měla před 3 lety. Začalo to po porodu a trvalo to snad rok. Bylo to pro mě příšerně období. Cvičila jsem pánevní dno, zkusila všelijaké tabletky a tak. Bylo to psychického rázu. Když jsem byla doma tak to bylo docela v pořádku,někdy horší někdy lepší, ale jakmile jsem šla někam pryč tak nucení přišlo okamžitě, kdy jsem otočila klíčemi v zámku a po návštěvě WC do minuty. Jediné co mi pomohlo tak byli Bachovy esence. Pro mě to byla opravdu záchrana už jsem v té době přemýšlela o psychologovi nebo tak. Nejsem člověk který věří těmto věcem a byla jsem dost skeptická, ale v zoufalství už člověk zkusí cokoliv a tak jsem si je nechala námichat a zhruba po měsíci jsem cítila, že se vše obrací k lepšímu a tak jsem si objednala ještě jednu lahvičku a po ní vše odeznělo.

zlobitko
autor
5. srp 2018

@nikolab20 mám to víceméně přesně takto. A taková blbá otázka, kde se to dá sehnat a jaké je dávkování?

nikolab20
5. srp 2018

@zlobitko normálně na internetu si žádás Bachovy esence. Nevím jestli se sem může dát přesně odkaz odkud jsem je měla tak pošlu do soukromé zprávy. Měla jsem je od paní Martiny. Byla skvělá vše se mnou probrala a průběžně mě kontaktovala jak mi je a jestli mám nové poznatky a tak. Celkově mě to vyšlo okolo 1300 ale za mě to nebyly vyhozené peníze. Dávkování si už přesně nepamatuji. Myslím že to byla jedna kapka 4x denně

zlobitko
autor
5. srp 2018

@nikolab20 moc děkuji vyzkouším. Už začínám být zoufalá a taky si myslím, že to bude hlavně psychikou

nikolab20
5. srp 2018

@zlobitko není zač. Také jsem se s tím přála strašně dlouho a když jsem konečně našla způsob jak se toho zbavit tak to pro mě byla neskutečná úleva. Vím úplně přesně jak se cítíš. Byla jsem zoufalá a bála se jit i s kočárkem na procházku a strašně mě to omezovalo

zlobitko
autor
6. srp 2018

@nikolab20 já se právě taky bojím kamkoliv jít. Je to strašné. Napřed jsem myslela, že je to nachlazení, ale vše začalo, když začaly problémy doma, takže si myslím, že to opravdu bude psychické, navíc když na to nemyslím a nepremyslim nad tím, tak je to v pohodě.

nikolab20
6. srp 2018

@zlobitko tak to je úplně stejný problém jaký jsem měla tak opravdu zkus ty Bachovy esence. Určitě ti paní Martina dokáže pomoc.

zlobitko
autor
6. srp 2018

@nikolab20 už jsem jí psala, tak snad to zabere

nikolab20
6. srp 2018

@zlobitko určitě. Hlavně to má pozvolný nástupu takže nepropadej panice, když to okamžitě nezabere. U mě nastal zlom asi po 3 týdnech kdy jsem měla dobranou skoro celou lahvičku a pak jsem si objednávala ještě jednu a to už jsem byla bez problémů

zlobitko
autor
7. srp 2018

@nikolab20 no tak to jsem zvědavá. Snad to pomůže i mně. Je to hrůza ☹

jaaanic
10. srp 2018

Ahoj holky, mám podobný problém objevilo se tak před třemi měsíci v obchoďáku strašný pocit na močení sem od tama musela utéct ven a vydýchat to...hrůza co vám mám vykládat a pak několikrát u zubaře to jsem na tom křesle ani sedět nemohla jak jsem byla nervózní...nevím zda to je psychika ale asi jo...u prvního dítěte nic a teď druhé dítě a takový srandy...malej má rok a půl a ještě kojím tak to příčítám celkové únavě...je fakt že teď jsem už takový pocit dlouho neměla a je to v pohodě ale bojím se že to zas příjde...ale vím jak vám je😊

surikati
1. lis 2018

Ahoj,já to znám bohužel taky,jsem rok po porodu a trpím tím stále.kojim,tak ani nic nepřichází v úvahu,ale stejně je to spíš jak píšete psychikou a celkovou únavou a přetížením,mám 4 malé děti.tak snad se to časem nějak zlepší,jsem z toho už dost nešťastná, chodím i k psychologovi.je to tím,že nemám čas na relaxaci .některý den je to lepší,někdy horor, nucení se zhoršuje ve středu.

jaaanic
2. lis 2018

@surikati ty jo taky při 4 dětech to asi fakt není vůbec čas na relax...mám dvě a jsem z nich na prášky...taky sem si už říkala že zajdu k psychologovi ale nevím zda by to pomohlo...mě příjde že ten pocit na močení příjde když jsem už totálně ko😔

surikati
5. lis 2018

Bohužel psychika je mocná...asi nejlepší rada,nějak to vydržet? Nebo máte nějakou vychytávku,radu,co s tím? Tím nucením jsem už fakt dost unavená,řešit chod rodiny a do toho řešit močák je na palici. Jakékoliv rady a zkušenosti přivítám.

madelena
19. lis 2023

Ahoj, co vám teda pomohlo? Začalo mi to 2 měsíce po porodu a už to trvá 4. Fakt nevím už vím to může být.. někdy je to maličko lepší, jindy hrůza. Mam pocit ze mi trochu pomáhá lichořeřišnice.