Odstranění cysty ve vaječníku. Je normální, že špiním?

kacule666
19. zář 2019

Dotaz.... Je normální po laparoskopicke zákroku, odstranění cysty ve vaječníku, když vše proběhlo v pořádku, že po propuštění domu, když mám klidový režim a opravdu se nenamaham, že slabě špinim?

mku
19. zář 2019

@kacule666 to bych si zavolala na gyndu, stejne tam ma byt kontrola po propusteni. Me u toho teda jeste brali vejcovod, ale nekrvacela jsem vubec.

aselluska
19. zář 2019

Dostala jsem díky odstranění menstruaci, kterou jsem 2 měsíce neměla. Odstraňovali ti ji kvůli velikosti, podezření nebo praskla? Určitě bych jela i kdyby jen na kontrolu ... Přeci jen po operaci ...

kacule666
autor
19. zář 2019

Brali mi cystu, ale museli mi oddálit menstruaci.... Tak jestli náhodou jsem ji nedostala...

kacule666
autor
19. zář 2019

Odstraňování kvůli velikosti

aselluska
19. zář 2019

Tak jestli ti ji oddálili hormony, tak je možné, že na to tělo reaguje takto. Ale určitě bych si aspoň zavolala, když se jim to nebude zdát, pozvou si tě na kontrolu.

nevima
19. zář 2019

Ahoj měla jsem LP cysty na levém vaječníku a prodělala umělé 6N takže ano je to normální. Co nevezme dren odejde samo ❤️

alfavita
30. kvě 2020

@kacule666 na tohle přesně jdu koncem měsíce!!!! Cysta 4cm na vaječníku a prý když nebude vejcovod ok tak půjde taky a druhy taky zkontroluji kdyby nahodou jestli taky nemusí ven a pak už jen IVF... 🙈🙈🙈 nicméně to chce Dr stihnout do prázdnin a jediny termín co jde bohužel i přes moje předchozí info je přesně den před ms takže mi chtějí dat norethisteron... jak to u tebe probíhalo? Mě tedy ta kombinace všeho celkem děsí...