Otěhotněla jste některá bez jednoho vejcovodu?

nicolca22
27. říj 2012

Je tu nějaká maminka, co byla po operaci mimo děložního těhu " a vzaly me pavej vajcovod" a pak opět otěhotnila? Za jak dlouho po operaci? Byly nejake komplikace? Nasledky? Problémy v prubehu tehu? Me lekar po operaci zdelil, ze muzu otehotnit hnedka, bez problemu, ale taky nemusim uz nikdy... :o Asi mi opět tikají hodinky, ale bojím se po té operaci.. 😒 Moc děkuji všem!!

lucie87benny
15. srp 2019

Dobry den, pred dvoumy lety me vzaly vajecni a z druheho3/4 a kde mam vajecni mi vzali vejcovod muzu otehotnet? Dekuji

prcek_terezka
27. zář 2019

Zdravím,
Mám stejný problém.. v loni na jaře jsem měla silný zánět pravého vejcovodu bylo to moc špatný měla jsem z toho zvýšený rakovinové markry😌 říkali že vůbec nevím zda ho budu mít průchozí že mi nechají rok na to aby se ukázala příroda co v ní je... jezdila jsem do Prahy k Apolináři doporučuji byla jsem naprosto spokojená. Je mi 20 a tak jsme teda s přítelem řekli že to zkusíme. Ačkoliv jsem mladá a představa ze bych nemohla mít děti byla pro mne špatná zprava. Rok se s rokem sešel a bum nevolnost, bolest hlavy, časté čuraní přišlo mi to divné. Tak jsem si udělal těhotenský test a byla tam čarečka slabá vůbec jsem tomu nemohla uvěřit ze se to podařilo. Za týden jsem šla na gyndu a tam se ji to nezdálo z krve hcg furt stoupalo s klesalo. Tak mě poslala do nemocnice na pozorování aby zjistili víc. Ale tam nevěděli, protože na ultrazvuku nebylo nic vidět. Protože jsem byla v nejistotě co se bude dít jela jsem zpět do Prahy k Apolináři. A tam mi potvrdili že jsem mimoděložně a že se jim nezdá ten pravej vejcovod a že mi ho nejspíš budou muset vzít. Takže další rána 😞😞
Podstoupila jsem laparoskopii. Takže mám jen levej vejcovod a říkají ze by měl byt zdravý věřím v to! Říkají že mi dávají 70% na to abych otěhotněla normálně a 5% že mužů byt znova mimoděložně.. teď jsem dva měsíce po zákroku. Gynekoložka říká že mi dává půl roku a když se nepodaří tak prý jedině už umělé😌 Věřím že to půjde normálně!

nikolaa123
15. dub 2020

@vermon ahoj už je to opravdu stará diskuze ale mám stejný problém jako ty nemám jednu stranu. Jak si dopadla? Šlo to? Všechno v pořádku? Moc děkuji ❤️

prcek_terezka
3. čer 2020

@nikolaa123 Ahoj, teď v září to bude rok co jsem to sem psala... ještě pořad nic😌 nechávali jsme tomu volný průběh ale teď už to začínáme řešit 😌

nikolaa123
3. čer 2020

@prcek_terezka ahoj to mně moc mrzí 😔 taky se snažíme snad si brzo budeme psát že se nam mimi povedlo

prcek_terezka
4. čer 2020

@nikolaa123 Držím palce ✊🏻✊🏻 Určitě si tu napíšeme jak vše probíhá...😊 snad už brzy si tu napíšeme že to klapko❤️

nurik
7. pro 2020

ja tiež nemam pravy vajcovod a uz dva roky presli a nic :(

rebecka123
29. čer 2022

Ahoj holky, mám na vás prozbu či velký dotaz. Před cca 9 lety jsem přišla o levý vejcovod a u pravého mi doktorka řekla, že je špatně průchozí. Tak že jsem k druhému miminku nikdy přišla. A hlavně jsem měla i dost stresu. Tedka mám spokojený a klidný život a super rodinu. Ale už dva dny pociťují divný chutě a pachy vždy mě před menstruaci bolela prsa a tedka vůbec nic. Mám to dostat každým dnem, ale příznak MS tam prostě není. Myslíte, že se může jednat o těhotenství byla jsem před měsícem u doktora a ten řekl, že jsem naprosto vporadku a že klidně otěhotnět můžu. Tak jeden doktor to a druhý to už vážně nevím čemu věřit děkuji za Vaše rady jinak zítra dělám test

prcek_terezka
30. čer 2022

@rebecka123 ano podle mě je to možné 😊

nikolaa123
4. črc 2022

@prcek_terezka Ahojky pročítám a koukám na staré diskuze... Tak jak to šlo? U nás supr mám syna je mu už rok 💙💙💙💙💙