Otěhotnění po potratu a slabé krvácení, na testu slabý duch

snezenka123
8. bře 2018

Ahoj holky, nenašla jsem podobné téma, tak zakládám nové. Snad se někdo přidá a nebo to aspoň pomůže někomu dalšímu, co má podobný problém.
4.ledna jsem prodělala potrat vyvolaný tabletami, v 7tt-diagnoza anembryomola. Týden jsem brala ještě kapky na dočištění...
ms přišla na termín..ale trvala 14 dní(dle dr prý v pořádku, že po potratech bývá rozhozená ms-dlouhá silná slabá nenormální prostě "jiná" a trvá to i tři měsíce, než se to srovná
/u mě to bylo špinění sem tam asi 4 dny, potom skoro týden slabé krvácení a další 4 dny silné krvácení...dle dr jsem měla počítat 1.DC první den toho silného krvácení...
No a teď, jako by se to opakovalo...pár dní před termínem ms občasné slabé zakrvácení světlejší krví, třeba po wc, nebo utření a třeba půl dne zase nic...
A dnes v den termínu ms druhá slabounká čárka na testu..zbytkové hcg to nemůže být, testy jsem si dělala i pár dní zpátky a nic tam nebylo..
Jenže to minulé těhotenství...taky jsem týden před ms slabě krvácela a dva dny před termínem ms slabá druhá čárka..která sílila...
Za týden mi dr preventivně nasadil utrogestan, i když už jsem nešpinila...ale i tak jsem za dva týdny na to začala špinit a potvrdila se diagnoza..miminko se nevyvíjelo..

Takže teď jsem z toho úplně rozhozená..jestli to jsou zase divné měsíčky jako minule(ale mám fakt slabou druhou čárku jako minulé těhu) a nebo je to těhotenství..ale mám strach, že je něco zase špatně(nikdy jsem s dětmi nešpinila)
Nevím, jestli na to může mít vliv na to špinění to, že jsem to minulé těhu počala ještě v šestinedělí(pod narkózou mi roztahovali čípek, co jsem měla po konizaci srostlý a dělali rovnou i kyretáž-prý standartní postup) no a toto těhu vzniklo na konci šestinedělí..vlastně jakoby už po. Dr říkal, že tím, že jsem nebyla na kyretáži, počkat aspoň do první ms..

Omlouvám se za román, potřebovala jsem se z toho vypsat...Stojím nohama při zemi a vím, že // ještě nejsou zárukou šťastného těhu...
Je mi z toho smutno, vím, že mi nezbývá, než čekat, buď jestli se nerozjede ms.. a nebo neustoupí to špinění/občasné zakrvácení...
mám ještě ten utrogestan...ale pere se to ve mě...chtěla bych si ho nasadit, a třeba by to špinění přestalo..ale zase jestli se to zase špatně vyvíjí jako minule...ať to raději samo odejde a nemusím podstupovat potrat😞

snezenka123
autor
9. bře 2018

dnešní test, termín ms

jge
9. bře 2018

@snezenka123 Moc neporodim. Ale druhou darkyu vidim. Drzim pesti

snezenka123
autor
9. bře 2018

@jge děkuji ❤

eva.85
9. bře 2018

Nechci rýpat, ale myslím, že jste měla počkat aspoň ty 2-3 měsíce, tělo a hlavně děloha se musí vzpamatovat. Já osobně čekám ty doporučené 3 měsíce, nedovedu si představit, že bych to uspěchala a pak se to opět opakovalo. Nic proti vám, jen píšu svůj názor a samozřejmě vám přeji, aby vše dobře dopadlo.

snezenka123
autor
9. bře 2018

@eva.85 děkuji a nezlobím se. Já nebyla na kyretáži. A můj gyndař řekl, že nevidí důvod, proč čekat. Letos mi bude 35, nejsem už nejmladší🙂
Doporučil mi počkat po první proběhlé ms, a po šestinedělí, že můžeme zkoušet.
Že tělo samo pozná, kdy je připravené. Napsal mi i listovku abych už začala brát preventivně🙂
Věřím, že to bude ok❤

snezenka123
autor
9. bře 2018

@eva.85 ono když se to tak spočítá, tak 4. ledna jsem potratila a je 9.března, takže ty dva měsíce už to jsou🙂